Hodnocení tématu:
  • 18 Hlas(ů) - 4.39 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] ʙᴀᴛᴇʀᴋᴀ
Díky, právě to mě zajímalo, který typ té šamotky to je.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
(01.06.2013, 08:44)Dragea Napsal(a):
(31.05.2013, 20:21)Esperanta Napsal(a):
(26.05.2013, 18:00)DaveL Napsal(a): proč je vlastně kreslíš stojící na zadních? Rainbowwild

proč ta nahá Derpy s velkejma prsama, co máš jako wallpaper stojí na zadních? :-P

Prosím? O.o Žádný prasárny si jako wallpaper nedávám. Rainbowwild To se koukáš přes rameno někomu jinýmu

Mluvím o DaveLovi Rainbowlaugh držkuje tady na to, že Baterka stojí všechny OC stojící na zadních a sám má jako wallpaper tohleto Rainbowlaugh jenom argumentuju
"What's the price of the human soul?" - sir Zeliek, Inner Demons
Odpovědět
Jéééj, trapas, já četla místo DaveL Dragea Twilightblush Omlouvám se, jsem tak egoistická, že vidím svoji přezdívku všude asi Pinkiehappy
Odpovědět
(14.10.2012, 12:39)Baterka Napsal(a): Zmok : Rainbowlaugh Rainbowdetermined2
dietami zmořenou rarity Rainbowlaugh nový avatar

[Obrázek: Q7uGp.jpg]¨

bude ješte barven.

krásnej fauník Twilightsmile
Pretty je momentálně totálně vytížená. Po pípnutí zanechte vzkaz: ___________________
Odpovědět
Yay Rainbowlaugh to je taky tak staré Pinkiesmile díky.
Odpovědět
[Obrázek: torea_feral_heart__by_czbaterka-d67oezs.jpg]
pro : Toreu.
Odpovědět
O.O Jak to děláš? Já vím, že je blbost se ptát, ale tohle je prostě krása... Ano, jak příhodně změněný název vlákna Twilightsmile Ty oči... boha Twilightsmile
Odpovědět
To se tak vemou vodovky. a jede to samo Pinkiesmile (je to kominace vodovek gelovky a pastelu, občas pastelky)
(zitra si na rade ty Rainbowlaugh )
Odpovědět
Yay! Já se těším! A hlavně se těším, až si udělám čas na tebe... sice to nebude tak úžasné, jak děláš ty, ale ... to je jedno Rainbowlaugh
Odpovědět
[Obrázek: 001__7__by_czbaterka-d68mqxq.jpg]
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)