Hodnocení tématu:
  • 18 Hlas(ů) - 4.39 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] ʙᴀᴛᴇʀᴋᴀ
Mé smysly se nemýlili Rainbowlaugh všechno vyčenichám!Rainbowlaugh
přilepení se ke schránce se vyplatilo, protože 100% přišla v úterý Rainbowlaugh *ale bohužel kvůli důležitým třem písemkám ve škole, jsem raději na počítač, ač nerada, z důvodu přilepenosti a zabití dalšího času, který jsem potřebovala, jsem se na počítač dostala dneska Rainbowlaugh*
Už jen ze slov "přišlo ti něco s hezkou obálkou co má na sobě potisk" -,- ano potisk miluji rodiče co ani nepoznaj umělecké dílo co na ně kouká z obálky :3 jsem věděla že je to TO na co čekám s radostí každou šupinkou na těle Rainbowlaugh, o úžasné rybičce bych mohla básnit měsíce, ale jdem hodnotit obálku Rainbowlaugh
První věc! TŘPYTÍ SE TO Rainbowlaugh
má to překrásné přechody v pozadních "útvarech", barvy se krásně spíjí a vytváří kouzelný efekt ale neodvádí to od důležitosti hlavního motivu což obdivuji Rainbowlaugh já jsem na pozadí patla co spolkne hlavní motiv Rainbowlaugh, stínování modrou a né černou byl skvělý nápad nedělá to ostrost a netahá oči na stíny, mám co dělat rozeznat copak je to bílé na triku, jako bílá gelovka to nevypadá protože je taková lesklá a vypadá jako by se o ní otřel jednorožec s mletými třpytky na rohu Rainbowlaugh *plácám blbosti z radosti* co mě nejvíce děsí, nevím zda jsi mě viděl ale ta slečna s obojkem se dosti podobá mě tak že WOW a velkým poděkováním bych zakončila mou krátkou zprávu! obrázek mám založený v deskách a jen co zas budu startovat laminátor tak to půjde do fólie Rainbowlaugh
Odpovědět
díky moc za perfektní komentář Pinkiesmile zahřálo mě to u srdíčka...
(jo trošičku sem se inspiroval tvojí osobou a stvořil sem tuhle postavičku Pinkiesmile )
Odpovědět
Ňa !
Skicování jedné pegassis.
[Obrázek: 003_by_czbaterka-d6ru70n.jpg]
asi se na ní vrhnu pastelkami Pinkiesmile
Odpovědět
"Masakerna" póza,určite to vymaľuj ešte s pastelkami! Twilightsmile
"I’m having fruit salad for dinner. Actually, it’s mostly grapes. All grapes, really. Fermented grapes… Wine, I’m having wine for dinner"

Odpovědět
[Obrázek: 1396031_620393001333518_526712023_n.jpg]
Odpovědět
Nádherná kresba a moc příjemná linka tužkou, vapadá to opravdu provokativně a smyslně. Jediné na co bych tě upozornila je umístění pupíku (myslím, že by při této póze měl být o dost výše) a i křídlo blíž k nám, by mohlo vyčuhovat zpoza těla o něco málo víc, ale to už jsou jenom maličké detaily Raritywink
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
A já vím čí to je OC! :3

Jen se mi nezdá že furt kreslíš poníky co leží, trochu života ne?
Odpovědět
Děkuji Vlče. od tebe mě komentář vždy potěší. Yaaay !

Gábis. leží a budou ležet Pinkiesmile nějak mě poslední dobou ležící pózy baví Pinkiesmile
a mají v sobě života až až Pinkiesmile

Schválně čí je to oc ?
Odpovědět
Cross.
akvarelové pastelky.
[Obrázek: oc_siniristiponi__northern_cross__by_czb...6s0ehn.jpg]
Odpovědět
Ten mrak je jako cukrová vata. :33

jen nechápu, jak si mohl to modré pozadí udělat s akvarelkama O_O
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)