Hodnocení tématu:
  • 18 Hlas(ů) - 4.39 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] ʙᴀᴛᴇʀᴋᴀ
(13.06.2014, 22:18)Aidrien Assagir Napsal(a): Pokud bys měl inspiraci na nějaký podobný, ztvárňující krvelačnost...RaritywinkScootangel

Fakt tu krev musíš cpát úplně všude? Za chvíli budeš jak Damael...
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
OT:
Měla jsem na mysli něco ve smyslu: "Jestli se nepoučíte a nezapracujete na formální stránce povídek, roztrhám vám je na kousky."Twilightsmile
Odpovědět
Na černobílé se moc zkazit nedá Rainbowlaugh, ale jsem ti vděčný za vybarvení, vypadá to pěkně Pinkiesmile
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
[Obrázek: large.jpeg]
sketch time. Takovou pinkie chci vidět.
.
Odpovědět
Chtěl jsem Ti to pochválit, ale nevím jak, protože nejsem od fochu. A ťuťu ňuňu tady psát nebudu Pinkiehappy

DOPRÍ!
Get rich or die trying.

Odpovědět
Avatar? Genial.... fakt super. Klobúk dole. Twilightsmile
Odpovědět
Mr.Desolator : Dik no ! Rainbowlaugh Přemýšlím nad vodovkovou verzí ale jsem lazy a mám i rozdrbaný jiný stuff. Rainbowlaugh

Crypto: jaký myslíš ?
.
Odpovědět
Baterka : Neviem či iba mne ale ten nos mi pripadá trocha veľký... A to ucho sa mi zdá trocha na inom mieste
Darkness accompanies you. Try to think who is actually the wrong one. (I love Dark Twilight SparkleHeart.)
Skype : kekolime.321
STEAM : Darkness ♫_♥ and Angel ♥_♫
dA : http://darkness6and6angel.deviantart.com
Odpovědět
[Obrázek: rarity_by_czbaterka-d7ng45k.png]
.
Odpovědět
Jak jsem říkal, ten styl, kterým jsi ten pixel art dělal, mi přišel velmi zajímavý (nezapomeň mi poslat ten tutorial =P) a rozhodně vyšel velmi dobře.
Jen bys mohl ještě vedle dát ten samý obrázek 1x nebo 2x zvětšený pro ty, co si trochu víc ujíždí na prohlížení si jich hezky pixel po pixelu. =D

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)