Hodnocení tématu:
  • 18 Hlas(ů) - 4.39 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] ʙᴀᴛᴇʀᴋᴀ
Hurá hurá, můžu koukat kam chci Rainbowlaugh, ani nevíš jak jsem moc ráda, že to dorazilo..ostatním jsem jen záviděla jak jim to chodí a mé si ještě chodilo po barech a ani se kartě nechtělo domů!

Teď ke kartičce:
Trochu jsem tušila že to bude asi vlčanda, ale že tam bude i Pinkie? chceš mě zabítTwilightblush
Líbí se mi Callyin pohled a krásně zelené oči, vlasy jsou jak mají být (když na to koukám, měla bych si dobarvit kořínkyRainbowlaugh) černý pramen jak má mít Pinkiesmile ten pohled alá "hell yeah thats my ponyRainbowdetermined2". Barevné tričko! kdy já naposled měla fialkové! pořád jen nosím černé ale asi to změním Rainbowlaugh.
Hrudník jak má být, protože jsem nebyla obdařena velikostí ANIME POWER GURL super size Rainbowlaugh
Pinkie je naprosto kouzelná, neskutečně příjemná růžová /pověs kde jsi ji splašil já jsem na růžové omezena, mám tu tisíc odstínů fialové ale růžovou jen jednu a takovou hnusnou Pinkiehappy/ Pohled mi říká "Caaannndy?" Pinkiecrazy
Svítivku jsem očekávala :3 a třpytky taky (teď si uvědomuji já na svítivku zapomněla, no což snad se svět nezboříPinkiehappy) Třpytky nesměj chybět "šparkl!"
Kartička je vedle naší první výměny Pinkiesmile a neskutečně za obě děkuji!
Odpovědět
to je milé moc děkuji Cally Twilightsmile
.
Odpovědět
[Obrázek: large.jpg]

Flitter make selfie.
.
Odpovědět
i za přítele musím říct,že je to awesome,opravdu nevšední selfie póza,ty oči mě úplně pohltily,tvé poníky prostě zbožňuju Twilightblush
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět
Aesthetic  shHeartt. 
[Obrázek: 4lWHuAk.jpg]
.
Odpovědět
Na jedné nejmenované stránce byl bezvadný komentář k tvému lordu Tirekovi Rainbowlaugh

Citace:This is awesome, it looks like it belongs on a campaign poster.

TAX REDUCTION AND TOTAL DESTRUCTION
VOTE LORD TIREC 2014

A pobavil mě natolik, že jsem to musel sdílet Rainbowlaugh
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
jakmile jsem to viděla na logu,úplně jsem se rozplývala.
Máš tam nádherně veselé poníky,hlavně výraz hřebce? (snad je to hřebec,ten napravo) má tam i taký lišácký nevinný úsměv
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět
Pinkiesmile Nemám slov......
Rather than a Person who Hurts others
Become the persone getting Hurt.
Odpovědět
Děkuji slečny, ano ten v pravo je hřebec.
Jinak od mé osoby se zde na foru spíše dočkáme jen log. :-)
.
Odpovědět
Čím jses inspiroval?
Derp here Derp there everyone wants Derpy! Derpytongue2


Dívejte se také na DeviantART http://xuriux.deviantart.com/ na moje obrázky nebo na webu Bronies http://bronies.cz/Vlakno-Flattieho-Vektorizace
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 12 host(ů)