Hodnocení tématu:
  • 18 Hlas(ů) - 4.39 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] ʙᴀᴛᴇʀᴋᴀ
Tak ty fixy bych chtěl taky. Viděl sem na pár videích jak s nimi lidi kreslí a musím říct, že to vypadá moc hezky. Jen kdyby nebyly tak ukrutně drahý. Twilightsmile
Odpovědět
Právě je testuji a zatím musím říc. AWRSUM investice se vyplatila a budu si šetřit na další barevnou sadu.
.
Odpovědět
[Obrázek: bzVd3kj.jpg]

So.. Azu líbily by se ti. dělají krásné plné plochy. navíc tmavé barvy jdou rozředit světlými. a hezky voní alkoholem Rainbowlaugh
.
Odpovědět
Vypadají perfektně.

Jé, hele. Crimson Pinkiesmile
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
[Obrázek: JuP4oWg.jpg]hodina 30 minut , takový rychlo skeč Discorda vodovkama na ffku. Ukradnutý foto Jamise.Bonus  z HP linie kde jsem se ocitl na přednášce o hudebních Hp klenotech a neznal sem ani jeden. :D Škoda mohl jsem vyhrát bajky z univerza HP.   No zabavil sem se po svým :D a tohle jsem odevzdal Fotošůt sexy Lonyho Wásliho[Obrázek: zWs0kOv.jpg]a že venku bylo na chcípnutí  chtěl sem tvořit pod širým sluncem :-)
.
Odpovědět
HD Verze obrázků pro sborník-

PRVNÍ A POSLEDNÍ STRÁNKA-
[Obrázek: oKoLpEh.jpg]
[Obrázek: ClpIyIC.jpg]

GALERIE
[Obrázek: QosF4OL.jpg]

ILUSTRACE PRO Rivel Arosis
POVÍDKA ZEBŘÍ PÍSEŇ
[Obrázek: yKpnlod.jpg]
[Obrázek: 8GrOeYk.jpg]

Pro větší rozlišení stačí rozkliknout pravým tlačilem krysy.
.
Odpovědět
Opäť si ukázal, čo v tebe je. Nad tými obrázkami som sa len rozplývala ako som si prezerala zborník.
Ten Discord a Zecora majú strašne super ksichty. Aaaaw Rainbowkiss
No osobne nemám čo vytnúť. Chcela by som tak vedieť maľovať aj na papier Rainbowlaugh
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Obrázky pro Sborník jsou parádní, především Zecora s Apple Bloom. Ze začátku jsem se trochu bála jestli se tvůj poněkud divočejší styl vyjádření nebude moc bít s Arosisovou jednoduchou, ale jemnou poetikou. Nakonec se vážně pěkně doplňujete. A moc se mi líbí to, že si ladil do modré, skvěle si vystihl atmosféru lesa a celého díla vůbec Ajsmug
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Díky za skvělé hodnocení jak tady tak u sbroníkového vlákna, po přečtení povídky , sem si představoval barvy které to ve mě vyvolalo a pracoval s nimi, omezená paleta je občas daleko úžasnější než plné spektrum.

A díky ti Twilightsmile za sborník a jeho sazbu.
.
Odpovědět
Souhlas s Vlčetem. Tvá předchozí tvorba u mě nastavila laťku kvality hodně vysoko, a tys ji přesto dokázal svými příspěvky do sborníku překonat. Nádherná práce. Twilightsmile
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)