Hodnocení tématu:
  • 18 Hlas(ů) - 4.39 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] ʙᴀᴛᴇʀᴋᴀ
U Celestie! Baterko... já žasnu!

Nenamaloval bys někdy něco i promě? [spoiler: Prosím Twilightsmile ]
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
To je super že už taky sleduješ Star vs. !
Jo, a nevím, kdes to psal, ale zajímalo by mě, proč myslíš, že by ses nehodil na Patreon? Já si myslím, že by pro tebe mohl být skvělý!
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
[Obrázek: tumblr_obi87v8tHu1sjz5mlo1_r1_540.gif]

OMUJBOŽEEE Takže další milník splněn. Staff na tumblru mě vybral a já mím díky nim radost o dost větší !

6,177 notes

Já se hrozně podceňuju Iluzone - mám strach že bych nenaplnil pomyslnou spokojenost !
.
Odpovědět
[Obrázek: tumblr_ocfhlhsoyX1sjz5mlo1_500.gif]

[Obrázek: tumblr_oc65qrNhjU1sjz5mlo1_r5_400.gif]

Moje oblíbené Magické hůlky z Star vs Evil.
.
Odpovědět
(21.08.2016, 23:30)blesk1j_CZ Napsal(a): U Celestie! Baterko... já žasnu!

Nenamaloval bys někdy něco i promě? [spoiler: Prosím  Twilightsmile ]

A copak by sis přál ?
.
Odpovědět
Baterko, ty se nemáš čeho bát nebo proč se podceňovat, protože jsi nesmírně kreativní, ať ti někdo přispívá nebo ne. Chápu, žes možná v minulosti nedodal nějaký comission nebo request ke své spokojenosti, ale přesně proto je pro tebe Patreon ideální. V Patreonu je spousta funkcí, jak pracovat se svými fanoušky a nabízet jim něco navíc, co nepřispívají. Základ Patreonu je však podporovat přirozenou kreativitu tím, že kreativec bude mít víc času na svou kretivitu, protože se bude moct míň starat o to, co bude jíst.
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
Baterko, už dávno jsem si navrhnul, jak by to mohlo vypadat. navrhnul jsem si to přímo v roleplay Pod černou vlajkou, když jsem popisoval kajutu. A byl tam i obraz.

Tak tedy:

Leží na posteli na bříšku s předníma kopýtkama trochu rovně před sebou a zadní má roztažené do véčka. Její ohon je pohozený podel jejího těla na její levé straně, takže z našeho pohledu na pravé straně. Křídla má míň jak na polovinu roztáhnutá a pod jejím levim křídlem má ten pohozený ohon. A zaláskovaně se dívá přímo na mně(skrz ten obraz samozřejmě). Romantická atmosféra, Roztomilý kukuč
Jak přesně leží na posteli...
Asi takhle, přibližně:
Je to návrh z hora.
[Obrázek: 14089048_1117748004972742_46560458903888...e=585DDED3]

Nejlepší by bylo kdyby jsto udělal na A2 na dýlku, To by bylo opravdu skvělé. Mužem se klidně domluvit přes PM
Kdybys jsto pro mě udělal, budu mít velkou radost. Tvoje tvorba je opravdu nádherná. A rád bych si tohle nechal udělat zrovna u tebe.
Hodně to pro mě znamená. Šak vy víte proč.

EDUT: přidat tam knihu k jejím kopýtkám. O to víc to bude romantické
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Baterko, zběžně jsem si proklikal celé tvé vlákno od samého počátku, a to zlepšení za ty cca 3 roky je bez nadsázky fantastické. Nevím proč, ale vždycky jsem si myslel, že jsi na bronies začal publikovat jako už velmi pokročilý umělec. Vidět, že tvé kořeny pocházejí z řad obyčejných smrtelníků, a kam až se dá za hrstku let vypracovat, je pro mě velmi milým překvapením.

Když jsem procházel ty desítky stránek příspěvků, tak mě zamrzelo, že jsi značnou část své tvorby nahrával na jiné servery, které už v současnosti neexistují a nahraná díla nezobrazují. Neplánuješ někdy nám - svým fanouškům - udělat radost a znovu zveřejnit svá starší díla, třeba na svém DeviantArtu? Pinkiesmile

PS: Doufám, že od tebe ještě uvidíme hodně nové tvorby. Jsem zvědavý, kam dál se bude tvůj styl vyvíjet, pokud je to teda ještě vůbec možné. Twilightsmile
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
Jé díky za moc milý komentář Pinkiesmile  Myslím si že by vlakno potřebovalo pročistit to máš dozajista pravdu. S mrtvými linky je to dost naprd. Snažím se nahrávat na imugrl občas nešel tak sem ho házel na pochybné image upladery.
Rád bych udělal prekresbu  jednoho z prvních digitálních děl abych to taky viděl. Takové videa o nakresli to znova meme
Na mlp sem nezanevřel jen sem dlouhodobě neviděl mlp tak není tolik chuť,ba o to víc když mě velmi zaměstnává keramika/vysoka.
.
Odpovědět
Zas jsem aktivní na istagramu a tumblr. Poněvadž sem dávám i nonpony tvorbu.
.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)