Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seber něco !
davaš ich do čaše zo spomienkamy
Bereim ti tu čašu so zpomienkamy a podomnou beriem okno aj s vihladom
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět
Hm, mám problém. Ak si niekto spomeniete, že som vám vzal spomienky, tak ich nájdete u Wetponyho Rainbowlaugh

Tebe beriem MLP obrus a tomu podo mnou kreditku.
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Tak to ti ja beriem tú tvoju kreditku Rainbowwild a tomu podo mnou spánok, nejako som zabudol ísť spať Rainbowlaugh
Odpovědět
Určite si rano bol ako zombie
Beriem ti nejake tričko a podomnou klavesu Esc
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět
Ani nie, teraz pred polhodinou som vstal Rainbowwild

Beriem ti vodu a tomu podo mnou pozadie z plochy
Odpovědět
Bereim ti syrup a podomnou ponožky
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět
Aby bol z teba pony in socks Rainbowlaugh

Beriem ti kávovar a tomu podo mnou chuť do jedla.
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
beriem ti pony power a podomnou púder Rainbowlaugh
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
No tak za toto ti oholím tú ružovú srsť Rainbowlaugh (vraj pony power, vieš čo to je, všetko musieť chytať kopýtkami a nemôcť použiť mágiu? Twilightoops ) A tomu podo mnou beriem satelitnú techniku (trošku som prišiel o možnosť vás sledovať, tak to musím napraviť Rainbowlaugh )
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
TAk to je čas na maskovanie Rainbowlaugh
Bereim ti voňave oleje a podomnou listok
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)