Hodnocení tématu:
  • 12 Hlas(ů) - 4.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Quality art.
#81
Promazanej spam. Nedávejte sem něco co sem nepatří, byť i jen pro pobavení. Na to je tady off topic sekce
That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.

H. P. Lovecraft
Odpovědět
#82
[Obrázek: the_best_teacher_we_could_hope_for_by_ha...53835f.jpg]

Pre tych, ktori nechodia na EQD.

Autor: harwicks-art
http://harwicks-art.deviantart.com/
Odpovědět
#83
Náádherná učitelka.....Tohle by si z fleku zasloužilo dát do muzea hned vedle Mony Lisy.Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
#84
Tak na takové hodiny bych se opravdu těšil... Twilightsmile I kdyby to byla matematika... Rainbowlaugh
Odpovědět
#85
Podlaha ze slámy,jablko ke svačině,křída v tlamičce+nosánek a kopýtka od křídy,krásné křivky jejího těla........No tam je roztomilé a dokonalé úplně všechno......Já se na to nemohu vynadívatRainbowhuh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
#86
No to mi povídej...
Taky jsem si prohlížel obrázek důkladně, autor si tam opravdu vyhrál s každým detailem... Pinkiesmile
Odpovědět
#87
[Obrázek: 198545%20-%20artist%3Aaeronjvl%20forest%20zecora.jpg]
Štýlové
Odpovědět
#88
Miluji tužky, a toto taky
[NSFW-GORE]
[Obrázek: BoMoE.jpg]


//edit Mondrogar - obrazek sem sice patri kvalitou, ale ne obsahem, je nakresleny fakt pekne a neni AZ TAK nasilny, tak ho tu necham, ale priste aspon spoiler a gore tag.
Pridan spiler a gore tag
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
#89
[Obrázek: comming_home_by_sakuyamon-d4ktkht.png]
[Obrázek: portrait_of_the_princesses_by_zelda994612-d502zde.jpg]
[Obrázek: colorful_skies_by_the_wizard_of_art-d53x4zp.jpg]
Joker: Yes, Pinkie... Let's put some SMILES on their faces!
Pinkiecrazy
Odpovědět
#90
[Obrázek: resting_with_tom_by_wollw-d54iqcu.png]
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: