Hodnocení tématu:
  • 26 Hlas(ů) - 4.19 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nekonečná čísla
Prostřední
Legendární Bova Futura, s tou jsem jel poprvé do Chorvatska od stanice metra Roztyly - 1 km odtud ted bydlím Pinkiesmile

[Obrázek: 188074.jpg]
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
Ty máš vodičák na busy? nice Rainbowlaugh
ps. To som mohol predpokladať Rainbowlaugh

[Obrázek: 239327.jpg]
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Nemám, mám řidičák jenom na auto, jak jsi k tomu došel? Rainbowlaugh

[Obrázek: 140719.jpg]
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
Ma tak napadlo, keď si vravel, že si "jel". Pravda, že si mohol "jít" aj ako pasažier a nie vodič. No Rainbowlaugh Rainbowlaugh

[Obrázek: redwing-9875-1.jpg]
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Twilightblush To bylo v roce asi 2002 když mi bylo asi 7, udělal jsem tam jedny z mých prvních fotek busů ještě analogem Olympus  Ajsmug Jezdím přes Roztyly do práce, někdy si na to vzpomenu, mám to s tím místem asociované.

Tohle je Marbus, malý slovinský výrobce. S podobným autobusem té značky, ale kratším, jsme jezdili v chorvatské Poreči, jezdil tam na lince mezi městem a hotelovým resortem. Našel jsem na svých starých stránkách i fotky interiéru, potahy sedadel měly stejný vzor, jaký se používal i v Praze v letech 2000 - 2002, ale u nás se používal jen na sedáky, na opěradlech bylo panorama Karlova mostu s hradem. To byly jedny z nejlepších potahů, co se u nás používaly. The most patriotic feeling ever  Rainbowdetermined2   To se vůbec nedá srovnat s tou ksindl koženkou, která je ted prakticky všude.
Já jsem potahy sedadel v MHD a vlacích posedlý, je to důležitá věc, cestující na tom sedí a hodně to ovlivňuje vzhled vozidla.

[Obrázek: 136827.jpg]
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
Tie poťahy vyzerajú dobre Rainbowlaugh
Akurát dnes som šiel ECčkom a (okrem toho že nešli zásuvky vôbec Rainbowlaugh) tam boli také pekné poťahy so slovenskými motívmi Rainbowlaugh Sedieť sa sedelo dobre, až na tú klimatizáciu zo spodka Rainbowlaugh A hej no. Je to dôležitá časť aj podla môjho názoru.


[Obrázek: Curtiss_SOC-1_%289877%29_Command_%285855860132%29.jpg]
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
[Obrázek: 178309.jpg]
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
Rainbowwild
[Obrázek: maxresdefault.jpg]
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
[Obrázek: 1958238.jpg]
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
[Obrázek: DT-9881_0x400.jpg]
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)