Hodnocení tématu:
  • 26 Hlas(ů) - 4.19 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nekonečná čísla
Scavender: U nás zase nahrazují vozový park novými SorCity. Ale stav pražských silnic tomu moc dobře nedělá. Co nevidět se "vyklepou" do posledního šroubu stejně jako jejich předchůdci, které postuje Tails.

[Obrázek: 3371leg.jpg]
Odpovědět
Nám se v boleslavi jeden autobus škoda zlomil vejpůl, je to cca 3 roky zpátky, už mají nejlepší za sebou.
[Obrázek: Data_plate.jpg]
Yeah, I stumble in here from time to time.
Odpovědět
Scavender: Super, tak i ty se vyznáš v busech! Rainbowkiss (a vida, kolik je tady z bronies dopraváků, asi založíme spolek equestrijských autobusáků Rainbowlaugh) Škodovky 21Ab jsou super, s jednou jsem tam s tim i jel. A ještě jsi zapomněl na Tedomy, ty jsou u vás nejnovější, ale už se bohužel nevyrábí. Raritydespair
Autumn: Jo, sorky, to jsou naprostý ****** a šroty, s tim se nedá pořádně jezdit. Je to poruchový a závadový a ještě je na to nevýhodná zakázka. Twilightangry2
[Obrázek: 3373_121_Nadrazi_Krc.JPG]
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
Mě zajímá vše, co jezdí po silnicích. Twilightsmile

Jednou jsem byl dokonce na praxi v Transcentrum bus v MB, a třeba přezouvat takovej autobus je docela fuška.

Když k nám přišly autobusy Škoda 21Ab, tak to byla docela pecka, dobrá změna oproti starým karosám, ale dneska už je takový autobus spíš za trest.

[Obrázek: FD-3375.jpg]
Yeah, I stumble in here from time to time.
Odpovědět
[Obrázek: 3376.jpg]
Odpovědět
Za trest? Tak pro údržbu asi jo, ale pro cestující snad ne. Trixieshiftleft
3377
[Obrázek: 3377_191_Petriny.JPG]
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
*subjektivní pocit* Mercedesy, Iveca i Tedomy jsou oproti Škodám méně hlučné, pohodlnější, plynuleji se rozjíždí i řadí, ve Škodách už jsou zašlá sedadla, a celkem to prostředí uvnitř je méně přívětivé, a poslední dobou to tam i pěkně zapáchalo, ne špínou ale takový ten technický zápach (nafta, všelijaká maziva atd.)

[Obrázek: 3378-48:1.jpg]
Yeah, I stumble in here from time to time.
Odpovědět
[Obrázek: n3379n.jpg]
Odpovědět
Jé, 3377 je u nás na Petřinách..
[Obrázek: 3380-2.jpg]
Odpovědět
[Obrázek: 384px-Texas_FM_3381.svg.png]
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)