Hodnocení tématu:
  • 26 Hlas(ů) - 4.19 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nekonečná čísla
[Obrázek: Reyataz%20100%20mg.jpg]
I just Mesu around.

Všichni jsou už mrtví, Dave!

Moje DA: MesuYoru DA
Odpovědět
[Obrázek: 3624-campbellton-leslie-main-19820609.jpg]
Yeah, I stumble in here from time to time.
Odpovědět
[Obrázek: 349406.jpg]
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
3626
[Obrázek: 3626.jpg]
Odpovědět
Eeyup, tenhle pískající pražskej hnus... Pinkiesick Díky Celestie, že jezdím céčkem Scootangel
[Obrázek: 386758.jpg]
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
Tails: Zajímavé. Vsadil bych se, že právě ty z trasy C pištějí jako o život (rozjezd, přibržďování). Poslední dobou tam ale vídám i méně pisklavé verze. Zjevně proběhla nějaká výměna součástek. Rainbowlaugh

[Obrázek: di3628f.jpg]
Odpovědět
Tak nějakej zvuk to vydávat musí Rainbowlaugh, ale zvuk M1 (C ) bych nenazýval ani tolik pískáním... Twilightsmile
Žádný součástky nevyměnili, jen jsi měl štěstí na nějaký z těch starších modernizací, který maj ještě původní motory (nebo tak nějak, nejsem odborník přes metro), takže to má zvuk napůl jako původní 81-71. Ale ty pravoúhlý sedadla, který jsou snad z betonu... Twilightoops Sedadla na C taky nejsou žádný kanape, ale jde to.
[Obrázek: 373150.jpg]
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
Tails: Zvláštní je, že jsem ty méně hlučné verze neviděl od zavedení M1 na trasu C ani jednou. To charakteristické vzestupné/sestupné pískání při rozjezdu/příjezdu si pamatuji velmi dobře a tento tichý vetřelec je pro mě novinkou tohoto roku. Twilightblush Dobře se vzpomíná na staré EČS. U nich nic nepískalo a i kdyby ano, nikdy nemohlo být slyšet, protože tam byl randál jako v mlýnici. Pinkiehappy

[Obrázek: spray-coupe-melroe-3630,1256945-1.jpg]
Odpovědět
Tak to já Ečs už bohužel nepamatuju... Ale i 81-71, to byla nááádhera! RainbowkissPinkiesad2
3631
[Obrázek: 505822.jpg]
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
Jojo, 81-71, to bejvala nádhera!
[Obrázek: NYS&W3632.jpg]
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: