Hodnocení tématu:
  • 26 Hlas(ů) - 4.19 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nekonečná čísla
17Tr 3902!! RainbowkissRainbowdetermined2
[Obrázek: 3902a_v.jpg]
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
Tails: Pěknej úlovek, jeden ze 3 vyrobených kusů.

A teď má oblíbená Škoda 17Tr ev.č. 3903 (3901 a 3902 se mi kvůli čenichu nelíbí tak moc jako 3903). Rainbowwild
[Obrázek: 3903-TMB.jpg]
Proč ji mám rád?
Vím o ni první-poslední a ne nadarmo je moji nejoblíbenější - tenhle odkaz jsem tu ještě nikde (téma Představte se apod.) nepostoval: http://bourix.trinom.org/Skoda_18Tr/
Krom toho co jsem v mém tématu napsal, tak jsem i modelář a očekávám, že Škoda 18/19Tr bude mé vrcholné dílo v oblasti modelařiny. Mám zatím jen ilustrace s přibližnou podobou, žádné 3D modely ani nějaké fotky kostry, které by stály za zveřejnění.
Projekt zatím stojí jen kvůli tomu, že jsem si pořídil 4kolovýho miláčka, který také potřebuje nějakou tu péči. Fluttershysad
Ale v budoucnu bude modýlek někdy hotov a jezdit po výstavách. Flutterryay
Doprava:
(03.01.2013, 23:11)Tails Napsal(a):
(03.01.2013, 18:51)Bouri Napsal(a): Tails: Crossway jak meziměsto, tak i LE...
Crossway - normální vysokej Cross žádný sedadla proti směru jízdy nemá, já s těmito busy nemám sebemenší problém, sedadla jsou dobrý...
Soráč, Crossway měziměstskej LE (pouze), sem si je popletl mezi starým a novým ročníkem, jak se k nám dostaly. Twilightblush
Vadí mi hlavně ty sedačky nad přední nápravou, jsou jednak tvrdý a druhak maj za nima (mezi nimi a předními sedadly) jakousi budku, kerou v těch zádech cítím a je to nesnesitelný. Applejackconfused
Normálním meziměstem (ČSAD Tišnov) sem jel, ale ten jezdil asi 7 let a už je prej na rozpadení, co sem zaslechl od řidiče, kerej nejspíš už vyfasoval "C"čkovou SORku v plný palbě. Rainbowderp

(03.01.2013, 23:35)Scavender Napsal(a): Nejlíp je ta převodovka slyšet když je vzadu sundanej ten dekl, to je pak docela brutal, nojo, holt přímé ozubení je přímé ozubení Pinkiehappy
To jste jeli C734.00, tou první s raboidní nápravou? Jo, tam je to hodně hlučný, znám to ze starších 14Tr s raboidní nápravou, to přehluší aj nejlepší ucpávky do uší. Rainbowlaugh
Nebo ta převodovka má fakt přímý ozubení? Tomu se mi nechce věřit. Applejackconfused
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
[Obrázek: 2N3904-NPN-General-Purpose-Amplifier.jpg]
Odpovědět
Jo, 3903 má nejhezčí předek Twilightsmile
Akorát Crossway nemůže bejt starej 7 let, protože se vyráběj od roku 2007. Ajsmug Jinak teda v meziměstskejch busech si sednu fakt na všechno, protože je to opravdu slabej odvar oproti tomu, co je u nás na MHD. Pinkiesick
A k tomu modelu ti samozřejmě přeju, at se ti to povede. Twilightsmile
[Obrázek: 542848.jpg]
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
Tails: Teď nějakej bastlmobil od vás z práglu. Rainbowlaugh
[Obrázek: 1024px-Ikarus_E91,_3906.jpg]

Doprava:
(03.01.2013, 23:54)Tails Napsal(a): Jo, 3903 má nejhezčí předek Twilightsmile

Akorát Crossway nemůže bejt starej 7 let, protože se vyráběj od roku 2007. Ajsmug
Zní to divně, ale pokud mě paměť neklame, tak 3903 vznikla dřív než 3901 a 3902 a byl to pouze funkční vzorek a ne prototyp (a taky jediný provozuschopný, dokud se na všechny 3 nevrhl DPO a nedal do nich elektrovýzbroj z 14Tr).

S tím Crosswayem sem se možná trochu sekl, ale má tak málo roků a už je funkčně skoro na odpis (třeba motor zhasínající za jízdy, žrout nafty, to prostě ne-e Applejackconfused).
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
Dáme si 2dveřovou T3 Twilightsmile
[Obrázek: 298781.jpg]

Doprava:
No vidíš, a já bych na naše Pražský Ikarusy E91 úplně zapomněl RainbowlaughFacehoof Když oni je furt přečíslovávaj, to bylo nejdřív 3901 - 3906, nedávno to změnili na 3131 - 3136 a už to zase změnili na 2001 - 2006... Facehoof Holt logiku DPP nikdy nepochopim, asi proto, že tam žádná neni. Pinkiecrazy
Ono je to hodně o údržbě, u nás taky jezdí u různejch dopravců i starší kousky a pořád vypadaj dobře. Jak jsou na tom po technický stránce nevim... Trixieshiftleft
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
Wheee! Pinkiehappy

[Obrázek: TexasFM3908.png]
Odpovědět
[Obrázek: 3909flsh.gif]

Autumnbreeze je ve svém živlu, celej Texas. Pinkiehappy

(04.01.2013, 00:30)Tails Napsal(a): Dáme si 2dveřovou T3 Twilightsmile
Hodně stará T3, ale ty 2 dveře vypadá spíše na zakázku než vozovenská úprava, to zaslepení prostředních dveří by bylo patrnější. Applejackunsure
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
Já jsem taky ve svým živlu, Lodž Pinkiehappy
[Obrázek: 433908.jpg]

Jo, některý T3SU se takhle vyráběly. Twilightsmile Ale zrovna Konstaly (tady na fotce) se vyráběly se 4 dveřma a při modernizaci jim jedny berou.
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
Hrbatá 4dveřová SORka na elektriku. Applejackconfused
[Obrázek: ov3911v.jpg]

A ještě to doplním další SORKou do pořadí...
[Obrázek: ov3912v2.jpg]

Ty krabice na střeše vypadaj otřesně... Applejackconfused
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)