Hodnocení tématu:
  • 26 Hlas(ů) - 4.19 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nekonečná čísla
[Obrázek: Bulldozer-FX-4170-16.jpg]
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
[Obrázek: 160069.jpg]
Někdo mě předběhnul...
[Obrázek: 258915.jpg]
Doprava:
Viděli jste na FB stránce Vždyť to jede jinam ty návrhy linek Jakuba Filipa? Takové blbosti jsem neviděl snad nikdy.191 na Ciolkovského, 123 na Petřiny, 12 na Lehovec, pche.Pinkiesick
Odpovědět
pidi: obrázek nefunguje
[Obrázek: 28294.jpg]

Ivo:
To je nějakej blázen...
[Obrázek: 73346dz.png]
200 z Kobylis na Mazurskou ve stejný trase jako 177 a další nesmysly... A ještě neumí psát, místo Dunajecká píše Dunajská... Facehoof Současná situace potřebuje řešení (kterýho se ale nikdy nedočkáme, protože Ropid to všechno jen ohlodává a ostřihává), ne v tom udělat ještě větí bordel... Zgulášovat všechno co jde a ještě měnit čísla... Facehoof
[Obrázek: images?q=tbn:ANd9GcR11A11VI--xDv6QIFl6os...HeJDG-EPwV]
Já jsem taky před nějakou dobou zkoušel vymyslet vlastní dopravní řešení, ale týkalo se to pouze Prahy 9 a vesměs šlo o navrácení zrušenejch linek do původních tras (protože ty měly svůj smysl, na rozdíl od toho, co je tu ted), ale pak jsem se na to vykašlal, protože jsem nad PIDem zlomil hůl a už je mi fakt jedno, co se tu děje. Jenom se nám vysmívaj do ksichtu...
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
[Obrázek: 7217522144_6ea8b07bfc_o.jpg]
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
Bouri: pěknej čmelák Twilightsmile
[Obrázek: 188914.jpg]
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
[Obrázek: NEERHS%20Car%204175.jpg]

Tails:
Jak jsi psal o tý reorganizaci linek u vás v Praze, jak si pak zlámal hůl, tak jsem včera (vlastně už předevčírem) zkoušel ozvučit to hlášení, co mám v podpisu, ale zjistil jsem, že mám nedostatečnou velikost databáze zvukových nahrávek, tak sem s tím taky sekl a promazal dočasné soubory. Mohlo to znít pěkně od té Černotské, co namluvila hlášení pro DPMB. Twilightsmile
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
[Obrázek: 231484.jpg]
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
[Obrázek: Busslink%204177%20Handenterminalen%2020060204.jpg]
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
[Obrázek: 334882.jpg]
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
[Obrázek: 4179.jpg]
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)