Hodnocení tématu:
  • 39 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máš BAN !!
Nevadí... Já vám to přeji Twilightsmile A chápu to... Se mnou nikdo nechtěl trávit čas, tak proč by se mělo něco měnit, ne? Jedině tak to, že máš BAN
Odpovědět
omlouvám se..jestli toho chci moc,ale ..nikdy jsem toho tolik nechtěla..já vždycky se smířila s tím,co jsem měla..vlastně spíš..neměla..já..promiň ale patřím mezi ten typ. člověka,co nemá rád samotu,ale přece jen jí trpí Pinkiesad2.. ..ty aspoň máš..Wertoura..Hanny..Linnist..a ták.. vem si,že já mám jen Fastyho..ani toho ne.. a jestli to vypadá,jako kdybych si ho nějak přivlastňovala či tak něco..tak promiň.. nechci,aby to tak vypadalo,protože to tak ani není..

proč by s tebou nechtěl nikdo trávit čas?.. co je to za nesmysl?..a za to máš ban
Odpovědět
No právě proto už se vám do toho nechci motat Twilightsmile Navíc, co třeba Protona?
Odpovědět
Proton?..ten co si mě včera odebral a udělal mi pápá? Ajsleepy .. zklamal mě..myslela jsem si,že mu aspoň trochu na mě záleží..mýlila jsem se..
Odpovědět
Yay, tak to je mi líto... Tak já už ti Fastyho nechám, ano? Stejně si ho nezasloužím... Má tě radši než mě, to mi věř... Btw. Máš BAN, protože mi nedáváš BANy....
Odpovědět
máš ban,protože tak to není ..a ne nemá mě radši..dyť Tebe bere jako svou sestru..mě jako..NIC.. Ajsleepy ,ale nestěžuji si..jsem ráda za to,že tu aspoň je... to je jediný důvod proč tu sem Ajsleepy
Odpovědět
Fastymu musíte dát hlavně chvíli pokoj, má vás hrozně rád obě. Dejte tomu prostě čas Pinkiesmile
Odpovědět
čemu čas?..jak to myslíš ?Rainbowhuh
Odpovědět
Máš BAN, protože kéžby... Sestru? Možná kdysi... Sestřičkám se nelže, víš?
Odpovědět
..kdysi?..furt tě bere jako sestru.. s čím by ti Domča lhal?..
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)