Hodnocení tématu:
  • 39 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máš BAN !!
máš ban,protože..nic..se..neděje..vše je v pořádku..
Odpovědět
(19.04.2013, 08:19)Dbleki Napsal(a): Máte BAN,protože jsem tu už neměla být...

Más BAAAN protoze jsem rád zes to neudelala ^^
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
pro Dbleki k***va dej se do pohody víš co sem prožil já kdybys to věděla tak bys byla jako já nevím co už od narození jsem byl hloupější neboli DEBIL narazil jsem na zubařku která mě zdravé nezdravé zuby vytrhala bez narkózy krev byla všade umřel my můj nejmilovanější přítel Fluttercry několikrát jsem se chtěl zabít všichni přátelé se na mě vis***li cítím se měně cený mám depky 5x za den nejmíň táta mě opustil když my bylo 10 máma je nemocná a já si nemůžu dovolit ani podělanou zmrzlinu kvůli jedné krávě jsem málem zemřel hlady nic se my nedaří jsem tlustej mám nemocnou kůži od mého narození u nás strašil duch když my bylo 7 rozřízl jsem si nohu přerazila se my kočka jsem krátkozraký tak a to je asi vše až projdeš tím co já tak potom něco říkej a má milá věř že nikdo z bronies CZ/SK nechce abys udělala životu pápá a zato máš ban má milá zlatá Twilightsmile nejsem bezcitný jen říkám co si myslím Twilightsmile
Eternal Gore Protection Alliance. I'm on it
Odpovědět
Taky mi umřel přítel.. a teď má kámoška má nějakou nemoc.. taky žiju bez otce.. v 6ti letech jsem málem nepřežila autonehodu.. když nám proletěla kovová tyč celým autem.. ..depky mám často.. přátelé.. jen jednoho.. a to je asi tak všechno.. jinak jsem dříve neměla žádný.. všichni mě nesnášeli..a šikanovali mě..nesnášela jsem je.. snažila je ignorovat..ne..nešlo to.. málem mě jeden úchyl uškrtil.. jednou si zkusil vytáhnout i nlž..blbeček... ale pak jsem naštěstí šla na jinou školu.. existuje jedna osoba bez které si svůj život nedokážu představit..položila bych za něj i svůj život..a.. už s tou osobou nikdy nebudu.. víš jak je to hnusnej pocit?.. a i tvůj nej. přítel se na Tebe zrovna teď v tu dobu vykašle..nemáš nikoho.. si jen celý dny zavřený doma..a na co čekáš?.. na nic.. leda tak na smrt.. tak to se omlouvám,že zas tak špatně na to nejsem.. heh.. nemohu ani ven.. .. vždycky jsem chodívala každej den,ale teď nemohu..nepustí mě.. a se svým psem taky nemohu..protože před několika dny zemřel .. nemám důvod tam jít.. nic tam na mě nečeká .. sestru mám v USA a další bydlí někde daleko.. samota mně štve.. tak to teda promiň,že jsem na tom ještě dobře.. a za to máš BAN..
Odpovědět
Más BAAAN protoze celkem ster,co? Pinkiehappy
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
sorry Dbleki moc mě to mrzí ale věř že jednou svitne naděje možná ne za den mužná ne ani za dva ale jednou určitě víš nejsme ani tak moc odlišní jak se zdá nenech depresi tě pohltit to je to nejhorší co můžeš udělat jednou jsem to udělal a nebude to poprvé každý může říct že tě nesnáší atd ale věř kdybys umřela heh kolik lidí by kvůli tobě plakalo nejsem moc na tyhle věci takže to neber zle ale věř že já bych třeba brečel a za to nedávám ban tobě ale sobě Pinkiesmile
Eternal Gore Protection Alliance. I'm on it
Odpovědět
máš ban,protože nemůžeš brečet nad smrtí někoho koho ani neznáš..ach..yay.. :/ ..
Odpovědět
Más BAAAN protoze já jo.. Pinkiesad2
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
máte ban,bo u nás prší
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět
Más BAAAN protoze je tu zima.. a prsí.. stejne chodím ven v trcku Rainbowlaugh
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)