Hodnocení tématu:
  • 39 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máš BAN !!
Máš BAN protože spíš Wertour smazal to na mě... Navíc, to hodnocení u tebe, že tě nenávidím, to bylo myšleno ze srandy...
Odpovědět
Máš BAN protoze jsem ti zadny nemazal co vim ale je dost mozne ze sem na to zapomel....Scootangel...
Kazdopadne je mi to lito.
Odpovědět
Máš BAN protože mě jsou hodnocení stejně u něčeho...
Odpovědět
Sissi: já vím, žes to myslela ze srandy, to hodnocení Wertoura (sice to tak vypadá) ale nebylo na tebe, ale dal mi to po té hádce na mojem tématu... Twilightsmile

a abyste mě nezhejtili: za to máte BAN Pinkiecrazy
Odpovědět
Máte BAN protože si začínám myslet že vám víc záleží na těch pluskach než na lidech komu je dávate Unsuresweetie
Co je špatného na tom milovat někoho kdo neexistuje? absolutně nic.
Pokud se s tím smíříte.

Odpovědět
Mate BAN protoze to je poprve co se o me bavi dve holky....Pinkiecrazy
Odpovědět
Máš BAN protože mě je úplně u pr*ele kolik mám +, já si tím nemusím nahánět ego jako někdo...

Wertoure: Máš BAN, protože chceš, abychom se o tobě bavily nějak žádostivě? Rainbowlaugh
Odpovědět
Sissi máš BAN protože sem rád že máš takový názor
Co je špatného na tom milovat někoho kdo neexistuje? absolutně nic.
Pokud se s tím smíříte.

Odpovědět
Máš BAN protože tím nebyla myšlena nějaká osoba, která by tohle hrála v blízké době, takže se prosím neurážejte Twilightsmile
Odpovědět
máš BAN protože je to sice pravda, že na tom moc nezáleží, ale + říkají jak jsi oblíbená, např. Geeshta, Grovajl a Refly... jak tě mají lidi rádi a tak... takže když budeš mít třeba jedno + a 500 příspěvků, asi moc oblíbená nebudeš, ne?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)