Hodnocení tématu:
  • 39 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máš BAN !!
Máš BAN protože právě proto se na to vykašli a nech nás se vybrečet, když je nám nejhůř... Nebýt týhle hry, kdo ví jak bych dopadla...
Odpovědět
Mas BAAAN pritoze timhle ji naladu nezlepšíš (jé hele takhle se píšou Rainbowlaugh) a Sissi se mi může "vyplakat" do pmky,ju? ^^
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
Máte BAN, protože akorát v sobě podporujete špatné emoce, které se přes net nevyřeší. Zkuste si najít něco, co vám pomůže a nesvítí tomu obrazovka.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Moucha látající kolem mě má ban protože mě mocinky štve !!!!
Odpovědět
Mas BAAAN protože se do toho nemusíš vrtat,oki? ^^
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
Máš BAN, protože větší pitomost, než dělat Poradnu ze hry máš BAN, bych fakt nevymyslel.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Máš ban protože máš pravdu a je to smutnej fakt...
Odpovědět
Máš BAN, protože souhlasím s tím, že je to opět to samé jako poradna a shoutbox.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Máš BAN protože tak sem nechoďte... Vyřešeno Ajsmug Protože tohle nežere tolik jako shoutbox a nemá to ani samostatnej thread jako PP, tak klídek
Odpovědět
Máš BAN, protože už jen ta přítomnost mnoho starých dobrých lidí vyhnala nebo dopálila.


(a mimo: Když někam přijdeš, nauč se respektovat dosavadní pravidla a jen měň tu společnost jen, pokud to povede k lepšímu. TOhle lepší není)
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)