Hodnocení tématu:
  • 39 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máš BAN !!
Máš BAN za to, že jsem si ho zakládala celý znova Facehoof
Varování: Kdo se jenom podívá na její Raphaelo, zahyne strašlivou smrtí! Pinkiecrazy

PJ Zlovolná. Je to génius s maskou blázna. (Nebo snad blázen s maskou génia? )
Přezdívky: Palačinka, Wiky, Kiwi, Scarletty, Evelyn, Karamelka, Snehová Búrka
Odpovědět
Máš BAN za to že máš víc hodnocení než já! Rainbowlaugh
Odpovědět
Máte BAN že ste nepochopili co chci zpátky. Svoje hodnocení! Rainbowlaugh
Odpovědět
Máš BAN za to, že jsem všem Broníkům, kteří mi dali hodnocení moc vděčná, děkuji Twilightsmile (A neboj, brzo ti to + vrátím Pinkiehappy )
Varování: Kdo se jenom podívá na její Raphaelo, zahyne strašlivou smrtí! Pinkiecrazy

PJ Zlovolná. Je to génius s maskou blázna. (Nebo snad blázen s maskou génia? )
Přezdívky: Palačinka, Wiky, Kiwi, Scarletty, Evelyn, Karamelka, Snehová Búrka
Odpovědět
Máš BAN jelikož si velmi neskutečná 13+? ty budeš za chvíli lámat rekordy Rainbowlaugh (a Deceevans má ode mě taky BAN jelikož mi ještě nevrátil zpět to hodnocení Pinkiecrazy Rainbowlaugh)
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
Máš BAN za to že dáváš dva BANY v jednom příspěvku Rainbowlaugh
Odpovědět
Máte Ban za to že je s váma sranda a jdu vám dát hodnocení! RainbowlaughPepapne máš BAN protože tobě mužu dát hodnocení až zítra! Rainbowlaugh
Odpovědět
Máš BAN jelikož nevím kdo poslední mi dal to hodnocení a tak ho nemůžu vydírat (i když teď jsem si vzpoměl Muahahaha Pinkiecrazy)
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
Máš BAN lebo si si spomenul! :d
ENFP Pinkiehappy
Odpovědět
Máš BAN za to že píšeš slovensky Rainbowlaugh !
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)