Hodnocení tématu:
  • 39 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máš BAN !!
mas BAN protoze sem ve skole
Odpovědět
Máš BAN, protože jsem doma Rainbowwild
Varování: Kdo se jenom podívá na její Raphaelo, zahyne strašlivou smrtí! Pinkiecrazy

PJ Zlovolná. Je to génius s maskou blázna. (Nebo snad blázen s maskou génia? )
Přezdívky: Palačinka, Wiky, Kiwi, Scarletty, Evelyn, Karamelka, Snehová Búrka
Odpovědět
Mas ban lebo sa trepem autobusomRainbowlaugh

Odoslané z Equestrie
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Máš BAN lebo si to odoslal z Equestrie Pinkiehappy
Nic..............................................RAINBOW DASH Rainbowlaugh
Odpovědět
Mas ban lebo moj portal je pokazenyTwilightoops

Odoslané z Equestrie
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
máš ban protože portály zmizely Rainbowlaugh
Odpovědět
Mas ban lebo nevieš(ani nebudeš) ako funguje moj portal.Pinkiehappy

Odoslané z Equestrie
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Máš BAN, protože růžový delfín se sojčím brkem na fialovožlutém klobouku ve tvaru manga mi přišel vzkázat, že jedna hnědá opice s holým zadkem přišla popřát císaři Šalamounovi veselé dvanácté narozeniny jeho křečka a tudíž je nezbytné, abych se dostavil před soud, jako svědek kouzla se špičatým kloboukem, které provedl známý kouzelník a kejklíř Václav Klaus na mítinku v Chile a samozřejmě se nezapomněl zmínit ani o tom, že v případě, že se nedostavím, může být vše co sním použito na přípravu chutných pokrmů pro Brněnské bezdomovce, čímž mě nesmírně vylekal. A BAN máš, protože nechápu, jak jsi to mohl dočíst do konce. A v případě, že jsi to pochopil si dovolím udělit Ti dvojitý BAN za pošetilost. Rainbowlaugh
Partition, recognition, emotion, intuition, action.
Kód:
default;
Odpovědět
Máš BAN protože, když se tu tebe všechno tohle stalo mohl bych si konečně dojít znova vyšetřit stav svých močových cest, jelikož to pálivá bolest znovu začala. Koukám že se u tebe pohybuje velmi mnoho zvířátek, že ty budeš dost romantická duše ? Krále Šalamouna pozdravuj všechny filmy o něm jsou k nekoukáním pac a pusu.
Sedím tady, mám na sobě kostičkované šaty z kanafasu a vojenské boty.
Odpovědět
Smanta a pahejl mate ban za dlhe prispevkyRainbowlaugh

Odoslané z Equestrie
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: