Hodnocení tématu:
  • 39 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máš BAN !!
(22.08.2014, 18:56)SceleRisque Napsal(a): BAN lebo mne v mojom Samsungu Galxíčku S seká Google Chrome aj Opera aj Mozila... všetko
Samsung galaxy S? Ten som mal jaRainbowlaugh

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
BAN lebo ja som mala dostař od oca lepší mobile.... len oco vždy povie a nesľúbi Twilightangry2Twilightangry2
Odpovědět
Máš ban anoRainbowlaugh

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
BAN lebo o.... 3 dni idem na Slovensko Raritydespair
Odpovědět
Máš BAN protože se ti moc nechce z Prahy. co?
Odpovědět
BAN lebo nechce... Rainbowlaugh Prahe je tak úžasné.... potom zase do tej obyčajnej mojej dediny na juhu Ajsleepy
Odpovědět
Máš BAN protože tady u nás to je taky úžasné
Odpovědět
BAN lebo to ti verím Twilightsmile ale to si nebola u nás.... obyčajna ddedina o ktorej skoro nik nevie ... ale je jedinečná že tam mám kamošou... Maroš, Domča, Jano ... tak sa na nich teším Pinkiehappy ale len pre toto sa tam len teším
Odpovědět
Máš ban lebo fajn.

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Máš BAN protože u nás je to taky obyčejné. Zkus si dát do Wiki Petrovice u Karviné, Závada a uvidíš tu nudu
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)