Hodnocení tématu:
  • 39 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máš BAN !!
BAN lebo akú značku máš PC?
Odpovědět
Ban lebo podobne to robí aj mne Rainbowlaugh Nájdi v tom zozname inú verziu. Keď nepôjde tak kontaktuj výrobcu nech ti driver vyrobí alebo si nainštaluj inú verziu windowsu alebo si kúp inú dosku.
Odpovědět
Máš ban ani jedno neprichádza do úvahy. Za 4 dni idem na Slovensko. A musim to opraviť.
Sabrina: neviem. Blba čiarna skryňa.
Doska je v Ten zamnoum

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
BAN lebo ako vidím máš Windows 7. Ukážem to otcovy aneb mu o tom poviem a poradím sa čo by on spravil. (Oco je technik... takže asi ti aj pomôže)
Odpovědět
Ja viem že tam je, jej údaje som zadával do vyhľadávania driverov na stránke výrobcu. Ale ovládač nie je kompatibilný s windowsom. Ban!
Odpovědět
Ďakujem Sabrina. Ak potrebuješ nejaké informácie tak teraz lebo už pojde PC do hajan. (Alebo do koša. Uvidíme)

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
BAN lebo naozaj nevieš značku? A máš Windows Home premium, Ultimate aneb Profesional?
A BONUS BAN lebo fakr není zač. Ale oco je v Nemecku takže mu to zajtra pošlem emailom. Ok?
Odpovědět
Máš ban lebo Tracer? Asi. Ultimate čersto naištalované. Môžem skúsiť inú verziu?

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Veď čo ti píšem skús inú verziu windowsu. Mne na W7 Ultimate tiež nejde ovládač na internet... Ban.
Odpovědět
BAN a dobre si si ju nainštaloval? Lebo môže byť aj chyba. No to si myslím minimálne. Akú verziu by si ďalšiu chcel?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)