Hodnocení tématu:
  • 39 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máš BAN !!
Tak toto fakt nie, bolo zrejmé že sa to stane... Jak som už vravel že by ma naštvalo keby že sem príde had a začne mi škrtiť nohu, on fakt prišiel. No ale nebolo mu vtedy všetko jedno, som sa naštval riadne a začal ho byť infúziami, všimli si to okoloidúci doktori a šli mi na pomoc. Dali hada dole no ja som bol v amoku a hrýzol periny, zas ma tam začali ukľudňovať. Po chvíli som sa upokojil a šiel na mobil aby som videl, že ste ma zas nerozveselili, zato máš BAN.
ENFP Pinkiehappy
Odpovědět
Máš ban Rainboom za podstatu.

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Máš ban. lebo ten nad tebou vyzerá ako živá katastrofa Rainbowlaugh
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
Máš ban lebo je to už 571. strana.

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Vybil sa mi mobil, musel som dneska dôjsť po nabíjačku, nechceli ma pustiť ale ja som ušiel, povedal som im že idem na 8 hodín do šatníka... Oni mu uverili. Tak som už späť, cesta bola bolestná, no nakoniec som to nejak dal... Zanedlho bude súdne pojednávanie, nejak to tam už dokráčam, potrebujem radu čo povedať pred súdom, preto máš BAN.
ENFP Pinkiehappy
Odpovědět
Máš ban lebo potrebuješ nejakého dobrého právnika.

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Máš ban lebo by mal Rainboom obmedziť trávu...alebo s ňou začať Rainbowlaugh
Odpovědět
Máš ban lebo dúfam, že myslíš trávu v parkochRainbowlaugh

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Máš ban, lebo zrovna ten druh trávy Twingo na mysli nemal Rainbowlaugh
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
Máte ban za to na čo myslíte, samozrejme že som myslel TÚ trávu čo rastie každému pred domom.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)