Hodnocení tématu:
  • 39 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máš BAN !!
Hustý dávam ti za to ban že máš rád AJ
Sound like it´s Staaaaamin´ Up time!
Odpovědět
Máš ban za Pátroviče
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Mas ban za porusenie patentu luna game
Odpovědět
Mas ban za to ze si nenasbiral ani jedno -! PonyMaster style!Rainbowlaugh
Odpovědět
Máš ban za PonyMaster style Raritywink

vangy: ále, Luna game má na tohle prd a né patent.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
máš ban za skákání na profilu Pinkiecrazy
Eternal Gore Protection Alliance. I'm on it
Odpovědět
Máš BAN za hadí oči v profilu.

Survivor, a ty speciálně máš jeden BAN za to, že ano, mám rád Applejack, druhý BAN za to, že jsi ji chtěl naklonovat, a třetí BAN proto, protože ve třech BANech se to lépe táhne Twilightsmile


Doufám, že to tu nečtou moderátoři a admini...mohli by to brát doslova Rainbowlaugh V takovém případě odmítám jakoukoliv spoluúčast na případném zabanování kohokoliv Twilightblush
Odpovědět
Antarius má BAN za bezpáteřnost
Antarius Napsal(a):Doufám, že to tu nečtou moderátoři a admini Rainbowlaugh mohli by to brát doslova V takovém případě odmítám jakoukoliv spoluúčast na případném zabanování kohokoliv Twilightblush
Odpovědět
Mas BAN (Geechsta) za +4! Reason? Take chci +4 Raritydespair
Odpovědět
Máš ban za to, že kdybys nezlobil, tak máš +6
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)