Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Různé...
tak tohle je hodně suprová ponyfikace.
Jako když rainbou řekne ,,omagoš omagoš omagoš omagoš omagoš daring du!" Twilightblush
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
to je fakt luxus. ti budou ostatní hrozně závidět když to někam vytáhneš
Odpovědět
Tak po dlhsej dobe pridavam foto nejakeho toho balonu s podobou MLP Pinkiesmile + Rainbowlaugh
Dnes tu mam novinku uvedenu na trh tento rok od Flexmetal Balloons
[Obrázek: P_20150218_154503.jpg]

Pinkie Pie a Rainbow Dash Twilightsmile no nevyzeraju chutne ? Zatial som ich videl len v tomto shope ak by mal zaujem si dakto objednat http://www.balloonsupply.co.uk/Jumbo-Rai...sh-Balloon
Je ale velmi pravdepodobne , kedze sa jedna o najvetsieho vyrobcu balonov v EU ,ze by sa tieto postavicky uz mohli tohoto roku objavit na putiach , slavnostiach a i kde sa predavaju heliove balony takze ak ma dakto zaujem mozno si bude moct dopriat tu radost a odniest si takyto balon domov Twilightsmile

PS: chystam do buducna este dake nove prirastky balonov s MLP tematikov , mam ich publikovat tu alebo zalozit novy topic zo kde postupne budem pridavat nove prirastky ? Pinkiehappy
Odpovědět
Jůůůů!To jsem našla na Google:
[Obrázek: mlp_g4_luna_and_celestia_by_emfen-d548bem.png]
Krása že?ještě jak je to venku a jak mají ve vlasech ty kytičkyRainbowkiss
Odpovědět
Takze ako som vravel ze cakam cosi specialne tak tu mame foto :
Pinky pie priamo z USA (airwalker 114 na 119 cm )
[Obrázek: P_20150223_175745_NT.jpg]
[Obrázek: P_20150223_175844_NT.jpg]
[Obrázek: P_20150223_175914_NT.jpg]

Objednane z USA http://www.bargainballoons.com/10Browse....pe=AnyWord

Musim uznat ze som neveril tej velkosti az kym som ju celu nenafukal a teraz vyzera za spapanie Twilightsmile
Zajtra ked tak poslem foto mojej zbierky MLP
Majte sa zatial Bronyci (or Bronici ) Twilightsmile
Odpovědět
Na YouTebe jsem našel tohle.
Tyhle plyšáci vypadají dobře a jsou česací. Jenomže se mi nelíbí Twilightina hříva, připadá mi že abych si jí mohl učesat tak tam je malo hřívi. Vypadá nějak plešatě Facehoof
A nechápu co mají všichni s cute markem že ho má vždy na jedné straně a na druhé prázdný bok.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
(23.02.2015, 23:31)blesk1j_CZ Napsal(a): A nechápu co mají všichni s cute markem že ho má vždy na jedné straně a na druhé prázdný bok.

Tomu se říká Hasbro disease... Maj to snad všechny oficiální hračky od Hasbra...
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
ale proč to nedělaj když v oficialním serialu maji na obou bokách. Mělo by se stim něco udělat, docela mě štve když jim tam chybý CM a to prej to je jedineční dezing. Jak muže bejt něco jedineční když tam chybý druhe CM.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Pokud by měly být CM na obou bocích, tak to je zas problém v marketingu - holt kravaťáci vidí v jednom CM velkou úsporu peněz za potisk, tak proč by zbytečně prodražovali výrobu, když to malejm holčičkám stačí. Twilightsmile
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
Ale mi nejsme male holčičky, my jsme dospělý chlapy a nám to nestačí.
V budoucnu si asi ty chybející CMka přidělám

EDIT: Co si pamatuju, tak když jsem projížděl amazon na komenty, tak par lidí krytyzovalo že tam je jenom jedno CM
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)