Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Různé...
Stěžovat si můžeš, ale nic nenaděláš, oni by nejradši dávalá jenom jedno oko, ze stejného důvodu, ale to by si zase nikdo nekoupil Rainbowlaugh
Odpovědět
Buďme rádi, že vůbec něco máme Rainbowlaugh
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Teraz som si vsimol ze uspory v podobe chybajuceho CM su aj na mojich balonoch z USA , europske s tym netrpia Twilightsmile . Hold USA je asi chudobnejsia krajina
Odpovědět
Znáte obchod s oblečením a doplňly Cropp? Bývá v některých nákupních centrech a nedávno jsem v něm objevila MLP batoh, tričko a peněženku. Někomu by se mohly líbit. Twilightsmile


Odpovědět
Bagginses: To už tam je dlouho a brzy to budou tahovat... už to je doprodejka... ^^"" Bude NEW zboží... ale ten batoh je moc drahý na to kolik má kapes >__>
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
mě štve že se do čech nedostala celá kolekce, chtěla jsem černý triko a ty měli akorát s Disney princeznama a s Celestií měli akorát bílé triko co bych neunosila. objela jsem hned ze začátku obchody po Praze, dala řeč s prodavačkou a nic. ale na to jak hopersky se ten obchod tváří se mi některé zboží líbilo. třeba teď tam měli simon the cat kolekci a ty princezny taky nebyli marný. skvělá byla peněženka ze 101 dalmatinama a Cruelou de Ville
Odpovědět
ithil: Jak nedostane celá kolekce??? Celá u nás byla Rainbowlaugh Rainbowlaugh Jen teď už jsou prostě doprodeje Rainbowlaugh Rainbowlaugh Už je to od minulého roku snad tam... Nák od Vánoc ^^"" Když koukneš do mé sbírky co mám v odkazu připsanou tak tam ti trika mám... Pinkiesmile Dokonce i mikinu nebo kalhoty Rainbowlaugh Rainbowlaugh Kolekce tu byla úplně celá Pinkiesmile Tohle si sleduji... Jen prostě některé kousky jsou třeba už vyprodané bo tak ^^"""
Jinak tá Celestie byla jedině v bílém ^^"" V černém vůbec nebyla... Koukala jsem na to předtím na webu než jsem vůbec šla do obchodu pač mi o tom řekla kamarádka Pinkiesmile Barva byla pouze bílá no ^^""" hehe...
Jenom jedno triko s OLD pony bylo v bílé nebo šedé + kalhoty či samotné kalhoty... To je celé,,,
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
nezlob se ale tohle triko ačkoliv měli na stránkách, tak k nám prostě nedorazilo. je hezké že si to hlídáš, ale tohle tu prostě mělo být a nebylo ať si to sledovala jak chtěla. ono v čechách je to poměrně běžná praxe že se sem některé věci nevozí. a ano byla jsem v těch obchodech někdy okolo vánoc a ano ptala jsem se prodavaček a ukazovala jim to konkrétní triko na jejich stránkách a oni snad ví co maj na skladě a co ne. ještě jsem v těch obchodech byla opruzovat potom několikrát jestli to dodatečně nedorazilo a nedorazilo
[Obrázek: KQ634-59X-001.jpg]

sbírku máš rozsáhlou, ale zkus popřemýšlet o tom jak přehledné to je když někoho odkazuješ aby v ní něco našel. po pěti minutách koukání na barevný miniaturky jsem sice to tvý triko našla ale kdybych hledala třeba figurku tak jsem v ...
Odpovědět
Zrovna tento kousek je hezčí než to, co jsem viděla v českém obchodě. Bonusové body u mě získalo i díky přítomnosti Luny. Škoda, že sem nedorazí.


Odpovědět
Cina ma par novych kousku:
[Obrázek: 5mMruOZm.jpg]

A tyhle muzete ziskat na: http://bronies.cz/Vlakno-aukce-3x-MLP-plysak
[Obrázek: rRA8VAmm.jpg]
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)