Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 4.44 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností)
Kdysi jsme na skautské vícedenní výpravě vyfasovali mimojiné i jakési hovězí nudlové polévky a z hladu jsme ty nudle žrali syrové...chutnaly jako hovězí brambůrky Twilightsmile
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Syrové Rainbowlaugh? Mám je rád, ale syrové je radši opravdu jejím Twilightsmile.
"I told you that you needed to make some friends, nothing more..."
Celestia
Odpovědět
Tak jo, v původním sušeném stavu, no Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
To zní mnohem lépe Rainbowlaugh. Jsme už fakt hodně mimo téma Scootangel.
"I told you that you needed to make some friends, nothing more..."
Celestia
Odpovědět
já nevěděl že mezi hatery patří i nudle a polívky Rainbowlaugh
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět
(04.01.2013, 13:10)JakubCZECH Napsal(a): Dnes jsem se dozvedel ze kdybych se koukal na šmouly tak jsem absolutně v pořádku. Ale jakmile se koukám na poníky a jsem brony tak jsem uchylák a odpadlík.
Mě už snad dovede udivit jen jediná věc (není to reakce vyloženě na tuto citaci, ale na tuto citaci a všechny podobné): Jak se furt všichni donekonečna diví.

(04.01.2013, 00:07)Tails Napsal(a): Tuhle jsem našel jeden obrázek na jedný stránce na facebooku.
Děláš snad jako by si ho našel poprvé.

(04.01.2013, 00:07)Tails Napsal(a): Je to sice myšleno obecně o společnosti, ale je to přesně i o vztahu společnosti k bronies. Byl k tomu popisek "Vyčleň se ze systému a jsi automaticky nepřítel národa..." Twilightoops
[Obrázek: 65163_425650580838640_1315429891_n.jpg]
Prostě lidi někoho nebo něco hatujou, aniž by si o tom něco zjistili. Já, abych si o bronies udělal nějakej názor, tak jsem si něco vyhledal na internetu a tak jsem tady. Pinkiesmile
Jo, jo. K tomu mě napadá jen jediné: Welcome outside the herd!
Odpovědět
Kdyby jenom polívky... Celý svět nenávidí poníky, ale tím jasněji září láska a přátelství které symbolizují.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Někteří z údivu snad ani nevyjdou Rainbowlaugh
Odpovědět
Po čínském shitu se hezky zvrací.. nejlepší je jak jsou nudličky dlouhé tak pak hezky vysí z jícnu mlask..
Odpovědět
Dobrou chuť, pokud zrovna večeříte Pinkiehappy
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)