Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 3.89 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anime
@AverageHanzo: Tady dodám, že celé anime strčí do kapsy posledních 5 kapitol mangy.
Odpovědět
Mangu jsem bohužel nečet, protože kromě pár fakt krátkých jsem u žádné mangy moc dlouho nevydržel.

Nicméně, slyšel jsem lidi říkat, že to anime utli moc brzo a pár věcí pozměnili. Jak moc se manga liší od anime a kde přesně to anime utlo? Že bych zkusil aspoň ten zbytek dočíst. =)

Odpovědět
@AverageHanzo: Ten zbytek je hodně dlouhý, takže odhadem takových 1500 stran mangy (cca polovina vol. 8 - vol. 17). Základ mangy zůstal v anime stejný a největší změny byly až ke konci anime, které potřebovalo příběh ukončit. Nechci ti moc spoilovat, ale mangu ti doporučím k přečtení. Pinkiesmile

Hmm a když jsem u toho, tak si přečti Rosario to Vampire Season II, to je taky manga, která se začala nesmírně lišit od anime a ke konci jsou "menší" Hellsing like momenty.
Odpovědět
@Berry: další Madokář? Flutterryay Doufám, žes viděla i film Rebellion?

Sent by Ponyriffic Binary Hoofwriter
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
Nějací fanoušci anime Kintama? Rainbowlaugh
Yorozuya / Odd jobs / Práce všeho druhu ... and sugar addict.
Odpovědět
@Iluzon: Let's talk about Rebellion... kvôli tomu filmu som plakala celý večer Fluttercry
Odpovědět
Nevím jestli to tu mám dát ale mám na to prostě chuť. Pár mých oblíbených AMV























Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět
Ja som dakedy dávno pozerala Naturo... či inak sa to píše??? Teraz neviem ale každopádne v dnešnej dobe ma nič nezaujalo.
Odpovědět
Oh my goood to so SnK:3 zase mám čo počuvať^__^ dakujeem
"I’m having fruit salad for dinner. Actually, it’s mostly grapes. All grapes, really. Fermented grapes… Wine, I’m having wine for dinner"

Odpovědět
Zdravím,nezná někdo nějaké anime podobné SAO krom Log Horizon ? Jelikož 2.série Horizonu pojede až na podzim a SAO 2 (GGO) vychází jednou týdně,takže není moc co pozerat. Derpyderp1
I wish, I hope, I dream, I pray.
By the princesses rule will light my way.

- - - - - - - - - - - - - - -

STEAM

SaberZ - Mandragora
Song
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)