Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 4.3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Náhodná vtipná MLP videa..
Odpovědět
Další variace na Polka Face.. tentokrát s lepším lip-sync.. Bože, tuhle písničku už nevyženu z hlavy Rainbowlaugh

DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Mr. Poniator zase válí xD



PS: Nevíte někdo název toho Molestia songu ? xD
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Neviem či to tu už je, nenašiel som to v topicu, kebyže to tu je tak ma upozornite alebo príspevok zmažte.
Odpovědět
Ano je to tu, ale znova jsme si to pustil xD
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
(23.03.2012, 19:49)DJChaos Napsal(a): Neviem či to tu už je, nenašiel som to v topicu, kebyže to tu je tak ma upozornite alebo príspevok zmažte.

Dobrá videa by se měla připomínat Pinkiesmile

(16.03.2012, 12:57)Martin Napsal(a): Další variace na Polka Face.. tentokrát s lepším lip-sync.. Bože, tuhle písničku už nevyženu z hlavy Rainbowlaugh


To první videjko se mi líbilo víc než toto k polka face.... :/
Odpovědět

Klasika vylepšená o 20%
Odpovědět
Je to cool, ale poslouchám radši origo Amazing Horse xD
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Písnička Cupcakes v různých jazycích



Chcete-li se na něco zeptat, popovídat si anebo poprosit o radu, tak se nebojte a napište mi. Ajsmug

Mé povídky naleznete buď v mém vlákně anebo u mě na OneDrive.
Odpovědět
(26.03.2012, 18:22)Arosis Napsal(a): Písnička Cupcakes v různých jazycích




No teda... Hrozné dabingy... ale najretardovanejší je Romanian xDD
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)