Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nejoblíbenější Poník?
Velmi tazke rozhodovanie medzi AJ, Fluttershy a Twilight. Teda z main characters. Zalezi od okolnosti, ale povedal by som, ze tieto 3 su u mna na rovnakej urovni.

AJ je jednoducha a uprimna, na nic sa nehra a ma svoju cest. imho velke charakterove +.

FS je jednoducho mila, jemna osoba. Posobi nevinne a milujuco, asi najviac zo vsetkych vystihuje "Love n tolerate"

Twi je jednoducho "adorcable". Sebavedoma, ale naivna. Je ochotna posluchat ale casto byva tvrdohlava. Imho mila kombinacia.

Mal som tiez velmi rad RJ ale imho z nej spravili v s2 bitch.
Odpovědět
Pinkie pie, protože když mám náladu (i když jí nemám), Tak se chovám podobně, a jsem pro každou špatnost Pinkiesmile
Odpovědět
Pro každou špatnost? Rainbowlaugh No bacha, Pinkie není zlá Raritywink Ale humor s ní sdílí dost lidí Ajsmug
Odpovědět
Pinkie is da Best!
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
(22.01.2013, 21:07)Antarius Napsal(a): Pro každou špatnost? Rainbowlaugh No bacha, Pinkie není zlá Raritywink Ale humor s ní sdílí dost lidí Ajsmug

S tím pro každou špatnost jsem myslel pro každou srandu Rainbowlaugh Pinkiesmile
Odpovědět
Gamer Luna! Pinkiesmile
Odpovědět
AppleJack a Derpy!!! Rainbowlaugh... No seriously, Derpy For The Win!!
I once dug a pit and filled it with clouds....or was it clowns.... well whichever it was it began to smell...Ahah! must have been clowns. Clouds don't smell, they taste of butter. And tears.
Odpovědět
asi Fluttershy a AJ Flutterryay a Cadence to je u mě jasný Rainbowlaugh
Trhlý a neskutečně líný elf ve službách naší princezny noci
Odpovědět
(22.01.2013, 21:48)Vepra Napsal(a): AppleJack a Derpy!!! Rainbowlaugh... No seriously, Derpy For The Win!!

Jůůů, DeadPony Rainbowlaugh
Odpovědět
(22.01.2013, 22:02)DoctorPickle Napsal(a):
(22.01.2013, 21:48)Vepra Napsal(a): AppleJack a Derpy!!! Rainbowlaugh... No seriously, Derpy For The Win!!

Jůůů, DeadPony Rainbowlaugh

Žeru poníky a žeru Deadpoola. Tohle byla pro mě jediná možná volba! Rainbowlaugh
I once dug a pit and filled it with clouds....or was it clowns.... well whichever it was it began to smell...Ahah! must have been clowns. Clouds don't smell, they taste of butter. And tears.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)