Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.6 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Časopis My Little Pony
Faiko: Vážně? A nebylo to staré číslo? Pač tohle tam už jednou bylo O.o
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Nebylo, dneska jsem na to koukala taky
Odpovědět
U nás byla nějaká korunka a růžový náhrdelník :/ dokud nebudu vědět jestli je dobrý plakat tak na duben asi kaslu...
Odpovědět
Když jsme jeli do Lidic, tak na Dejvický to prodávali Rainbowlaugh
Steam Okuste můj skill!
DevArt - Okuste moje "umění"!
FiMfiction - Okuste moje povídky! (Eng only)

LIBSERKER OTP
Odpovědět
Ví někdo co bude vlastně v dalším časopisu? :O
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
další figurka co se v časáku někdy objeví bude asi AJ Pinkiesmile (nejspíšeRainbowlaugh)
[Obrázek: 10246301101521733866026001716329426123993982nkb20.jpg]
Odpovědět
Hmmm. Asi si to prvně v životě koupím Rainbowlaugh Kdy vychází příští číslo? (nikde jsem to tu neobjevil)
Odpovědět
opravdu netuším kdy u nás, do světa to vychází dříve, než to u nás přeloží a daj do prodeje, chvilku to trvá Pinkiesmile
ale rozhodně, až to bude na zadní stránce časopisu tu to někdo kdo má předplatné napíše Pinkiesmile
Odpovědět
Další časopis vyjde 7.5. Pinkiesmile
Dá se to sledovat tady: http://www.egmont.cz/casopisy/my-little-pony/ Ajsmug
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
(15.04.2014, 20:01)Cally Napsal(a): další figurka co se v časáku někdy objeví bude asi AJ Pinkiesmile (nejspíšeRainbowlaugh)
[Obrázek: 10246301101521733866026001716329426123993982nkb20.jpg]

a jaká to bude, bral bych tu levou
Cosplay za poníky? je to blbost, ale užijete si to.
Rozšiřte lásku kolem sebe, aby vám byla navrácena a žili v míru.
3D modeling
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)