Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.6 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Časopis My Little Pony
No každý má na to názor, ale příjde mi tato AJ z těch tří nejlepší, je možná trochu ušatější, ale má příjemné barvy.
Sice figurky mají stejný základ těla, ale hřívy mají parádní, tak že mi ani double culík a bezkloboučníková AJ vůbec nevadí.
Ale ten časák je děs Rainbowlaugh člověk přetočí stánku a pořád opakující se vektory, teda pardon Twill má přidaná křídla do starých vektorů, které díky jiné barvě neskutečně bolí do očí.
Odpovědět
Tak mě osobně se moc líbí AJ :3
[Obrázek: CIMG4804.jpg?ver=0]

[Obrázek: 1391634_10200849894715844_1216810981_n.jpg]
[Obrázek: 1535705_10201284193053031_322574052_n.jpg]
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Další na řadu zřejmě příjde Dashie:
[Obrázek: Raindbow_Dash_Magazine_figure_2.jpg]
Odpovědět
na tu se těším, když jsem zapomněl na AJ a Pinkie
Cosplay za poníky? je to blbost, ale užijete si to.
Rozšiřte lásku kolem sebe, aby vám byla navrácena a žili v míru.
3D modeling
Odpovědět
Bezva, to určitě brzo přijde na řadu Fluttershy :3
Odpovědět
Ten nový časopis ujde...


Přiložené soubory Miniatury
           
Odpovědět
barydoly, tento časopis je určem holčičkám oproti komixům od IDW
Cosplay za poníky? je to blbost, ale užijete si to.
Rozšiřte lásku kolem sebe, aby vám byla navrácena a žili v míru.
3D modeling
Odpovědět
Koukni se Wolfrine prosím na věk Barydoly. Myslím si, že tento časopis je pro ni jak stvořený ne?
Pro Fillybronies je více než dobrý Pinkiesmile Občas i pro nás.
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Tá RD vypadá jako by měla mít oči od FS Rainbowlaugh Ale tak co jsem zatím četla a podobné tak by další měla být FS O.o Nom uvidí se.... Noví figurka by měla být v Červenci :3 Má to být na střídačku Rainbowlaugh Což trochu štve, ale lepší než nic Rainbowwild
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Jen dodám, že Poláci jsou nehorázní šmejdi, protože už RD mají u sebe doma... Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)