Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.6 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Časopis My Little Pony
Já jsem PP také měla dřív než jiní v ČR X'DDD Měla jsem ji s Polska Rainbowlaugh No jo X'DDD Tam je vše dřív X'DDD
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
OT:
A mají i lepší dabing Pinkiesad2
Odpovědět
Mužu se zeptat jaký bylo šestý číslo časopisu přišel mi napoštu ale já jsem neměl čas to vyzvednout takže ho bohužel nemám Twilightoops
She is best,for me shine.Yes i love Fluttershy Flutterryay
She is happy. She is fun. I say you never cry Pinkiesmile
Odpovědět
Už ví někdo co je tenhle měsíc v časopise??? Rainbowlaugh
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Ja som u nás videla Equestria girls časopis, ale nemala som mobil, takže som ho neodfotila. Applejackunsure
[spoiler: Zib je trubadúr] choďte a hlásajte. Nech vás Gandalf ochraňuje Pinkiecrazy

Milujem tieto smajlíky Rainbowlaugh
Odpovědět
Casopisu jsem zahledl pouze vrsek ale bylo napsano ze jako darek (priloha) je bublifuk bohuzel byl natolik zalozeny ze jsem nevidel jak vypada
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
OMG! Rainbowlaugh To nechceme!!! Rainbowlaugh Chceme další figurku!! ˘^˘ A to hned!!! Rainbowlaugh
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Náhodou, to, co je přibaleno, vypadá jako malý vějíř z plastu v misce. Jestli tím jdou fakt foukat bublinky, přemýšlím o investici, protože to je vážně cool.
Odpovědět
Už ví někdo co bude v dalším časopise??? :O
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
V dalším? Tam by měla být figurka RD.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)