Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.6 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Časopis My Little Pony
Awwww!!!! Tak to se už moooc těším :3 :3

Edit.: Neví někdo jaká bude dál pak figurka?? Nemohla jsem to nikde najít :/
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Apple Bloom, nebo Sweetiebelle Pinkiesmile
Alespoň myslím. Rainbowlaugh
Trollestia
Odpovědět
Na Scootaloo už se opravdu těším. Hned po mane6 jsou CMC další mé oblíbené postavy.
Odpovědět
Takze po Scootaloo nas nejspis neceka Applebloom ani Sweetie Belle ale

[Obrázek: DJ%2BPon-3%2BMagazine.jpg]
http://www.mlpmerch.com/2015/03/dj-pon-3...ealed.html
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
Paráda, Vinyl djpon3 No ja som sa zatiaľ nedočkal ešte ani Flutty a to už je dosť dlhý čas. Momentálne MLP časák nemajú nikde a posledné číslo, čo som videl v stánku bolo 13. No hádam mi neujde, bo má byť v čísle 1 Fluttershyouch
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Mám otázku.
Vyšla už Scoots, nebo teprv vyjde?
Nemám v tom přehled a opravdu nerada bych ji prošvihla. Většinou pospíchám na bus, tak se moc nestíhám koukat do stánků. Pinkiesmile
OOO!!! Vinyl!!! djpon3 no tak ta bude supeeeeer!!!!
Trollestia
Odpovědět
Scoot by měla být v tomto březnovém čísle, které vychází 10.3.
Odpovědět
Jestli bude Vinyl, tak doufám, že se dřív nebo později dočkáme i Tavi Twilightsmile
Arctic Blue ?!
Medium is the happiest I’ll ever be...

Twitter: @ArcticBlueCZ
Odpovědět
jo tak Vinyla si klidně koupím. teda pokud ho neprošvihnu. nevím čím to je ale pony časák v podstatě nikde nevídám vystavený. skoro jak kdyby to byla podpultovka. všude samá bárbí, bravíčko a jiné chujoviny
Odpovědět
sedm kamarádek...Princezna Celestie jedna z nich... well,why not- a všichni mají pěkné anglická jména Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)