Hodnocení tématu:
  • 20 Hlas(ů) - 4.35 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rainbow Dash fans
Antarius: To snad není pravda tohleto... Facehoof Je tu vůbec ještě někdo nezkažený? Pinkiehappy Rainbowlaugh
Odpovědět
Ehm... ehm jeden by sa našiel... ehm. Rainbowlaugh
ENFP Pinkiehappy
Odpovědět
Já nejsem zkažený Rainbowhuh Ale když ona je tak hezká Pinkiecrazy A prostě mám rád oblé a...jo, jsem zkažený Rainbowlaugh


A Rainboome, má ho zlý, ale to bylo součástí dílu přeci Twilightsmile nevzpomínáš?
Odpovědět
Aháá Rainbowlaugh shiit... ja som myslel že je to záber z prevého dielu Rainbowlaugh
ENFP Pinkiehappy
Odpovědět
V prvním dílu ještě nebylo logo s korunkou Twilightsmile
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
(22.02.2013, 21:17)Antarius Napsal(a): A prostě mám rád oblé a...

Tebe bych nechtěl vedle sebe mít na hodině matiky, když se kreslí kružnice.... Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Hlavně ho nenechávejte o samotě s křivítkem nebo nedejbože s pravítkem funkcí
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Jo Twilightsmile Řadami křivítek se o mě šíří různé děsivé zvěsti Pinkiecrazy
Odpovědět
(22.02.2013, 20:42)Antarius Napsal(a): Fajn, tak jsem jediný, kdo jí koukal na zadek Rainbowlaugh

Zažaluj mě Rainbowwild

no abych se přiznal taky sem se prve koukl na zadek a až potom na celý obrázek, no a co vždyť ho má pěknej Pinkiesmile
Odpovědět
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)