Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My little pony v médiach.
Lol what is this? My Little Pony: Pain is Magic? Rainbowlaugh
To jsou sadisti, to vám povim. Rainbowlaugh
Yorozuya / Odd jobs / Práce všeho druhu ... and sugar addict.
Odpovědět
Minulý týden na primě, určitě si to pak pusťte celý Rainbowlaugh.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
To je G3?
Ta holčina by se měla podívat na MLP FiM. To by pak nemusela mít celý poníkovský vesmír, ale bohatě by stačila Equestrie s Canterlotem na zádech. Rainbowlaugh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Vypadá to stylem na mix mezi G3 a G1 v poměru 75:25.
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
(01.10.2014, 23:20)Fang Napsal(a): Minulý týden na primě, určitě si to pak pusťte celý Rainbowlaugh.
Tak tahle typka je dobře
Vypatlaná
Odpovědět
Pěkný skládek, tu Pinkie bych bral
https://drive.google.com/file/d/0B6MtiOPgT53sZVZDc0VHbEs2clU
Cosplay za poníky? je to blbost, ale užijete si to.
Rozšiřte lásku kolem sebe, aby vám byla navrácena a žili v míru.
3D modeling
Odpovědět
(02.10.2014, 08:33)Minetex Napsal(a):
(01.10.2014, 23:20)Fang Napsal(a): Minulý týden na primě, určitě si to pak pusťte celý Rainbowlaugh.
Tak tahle typka je dobře [spoilerButt]Vypatlaná
[/spoilerButt]


Tak tá to zabila Rainbowlaugh Jinak je to na G3 Rainbowlaugh z jednoho obrázku Rainbowlaugh hehe.... ale ještě to jde trochu k G2 ^^"""
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
dnesni zprava:

http://byznys.ihned.cz/zpravodajstvi-sve...se-shrekem
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
K té zprávě bych ještě podotkl, že DreamWorks animation má za sebou i jiné pecky (já osobně Shreka zrovna za špičku ledovce u tohoto studia nepovažuji), jako Kung Fu Panda, Megamysl, Monstra a Vetřelci (filmy vybočující ze standardu humorem), Jak vycvičit draka, ale kromě 3D animace také film Spirit: Mustang (film o koních) nebo Princ Egyptský či Cesta do Eldoráda, takže zvládá i klasickou 2D animaci velmi slušně, viz:

http://en.wikipedia.org/wiki/DreamWorks_...ture_films

Že by se Hasbro poohlíželo po studiu s lepší animací pro budoucí MLP film a nebo jen potřebuje další "dojnou krávu"?
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Ohohó, to by bylo skvělé, více poníků od skvělého studia a k tonu více peněz na více nových skvělých filmů! Pixar už je pod Disneym dávno a Dreamworks by skvěle zapadlo do strategie Hasbra! Navíc by se tím uvolnil prostor pro nová nezávislá animační studia!
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: