04.02.2013, 18:17
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 04.02.2013, 18:20 uživatelem CrystalShine. Edited 1 time in total.)
Celkem sranda sledovat ten shitstorm.
![[Obrázek: tumblr_lxjm4n4umw1rn1xxfo1_400.gif]](https://29.media.tumblr.com/tumblr_lxjm4n4umw1rn1xxfo1_400.gif)
Twi bude vždycky best pony, s křídlama i bez
![[Obrázek: tumblr_lxjm4n4umw1rn1xxfo1_400.gif]](https://29.media.tumblr.com/tumblr_lxjm4n4umw1rn1xxfo1_400.gif)
Twi bude vždycky best pony, s křídlama i bez


