12.02.2013, 19:45
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 12.02.2013, 19:46 uživatelem Geeshta.)
Myslím že každej sme věnovali básničku někomu jinýmu 
Hele ono je to Haiku

Hele ono je to Haiku
|
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
|