Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Recenze série G1 a G3: [+české zvukové stopy]
#7
No, pokud se jedná o tyto titulky: http://www.volny.cz/martinlux/titulky/so...pmovie.tit tak ano.. Tak já se jim ani nedivím, a beztak máte hodně práce s ostatními věcmi Pinkiesmile Kvalita titulků (nebo spíše nekvalita) je daná tím, že to původně bylo jen pro úzkou skupinku (a zpočátku jen pro 1 člověka), ale pak se to "nějak" dostalo ven, ale s korekcí si už nikdo hlavu nelámal.. (schválně jsem si to pročetl znovu, ale zase.. až na ta jména - ta mi myslím zněla blbě už tenkrát Pinkiesmile - a občasně škrobenou větu - cca. každou 20. - to není až tak katastrofální = čti: "dá se to".. +pár chyb v překladu). No, Mžičička, Svítáníčko.. to je fakt.. a pokud to bylo Baby Pony, tak to bylo extrazdrobnělé.. Sluníčička Pinkiesmile Ale myslím, že tak 90% jmen se mi povedlo (http://www.volny.cz/martinlux/titulky/soubory/pozn.rar a soubor MLP-Generace1.txt - můžeš porovnat s oficiálními jmény MyLittlePony.txt)

jj, na DVD to vyšlo cenzurované.. vystřihli oslintávající scénu a aby jim to sedělo na 10 minut, tak vystřihli i pár písniček.. Katrina je také na DVD zredukovaná (někomu se vzpomínky na její minulost zdály prý jako reklama na drogy).

Zvláštní, přísahal bych, že si ještě pamatuji, jak se Premiéra přejmenovala, takže jsme ji asi chytali taky...

Na přetrhané pásky se výborně hodila obyčejná lepící páska.. sice jsi přišel o pár sekund, ale lepší než celý film.. mě novější Star Wars zase až tak moc nevadí, spíš mi teď vadilo to předabování.. no, některé novější kazety (méně jak 10 let) mají ten problém, že když je nahraješ na jednom videu, tak na druhém je nepřehraješ ani náhodou (lítá obraz, šumí, atd.).. Kačery si teď nejsem moc vědom, ale Rychlou rotu myslím na VHS ještě mám (nahráno až z Novy).

Dobrodruhy a starší Disneyovky sbíral na Lapiduchu Krikri (a spol.) Ajsmug

P.S.: Co ten CZ dabing? Lepší, horší? Podle mne proti Minimaxu docela dobré.. i ty písničky jsou občas z G3 poslouchatelnější než v originále (výjimečně teda).. Ajsmug
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Recenze série G1 a G3: - od kotyz - 19.02.2013, 16:49
RE: Recenze série G1 a G3: - od Martin - 19.02.2013, 18:41
RE: Recenze série G1 a G3: - od kotyz - 19.02.2013, 22:47
RE: Recenze série G1 a G3: - od Martin - 20.02.2013, 09:46
RE: Recenze série G1 a G3: - od kotyz - 20.02.2013, 12:24
RE: Recenze série G1 a G3: - od Martin - 20.02.2013, 13:01
RE: Recenze série G1 a G3: - od kotyz - 20.02.2013, 18:45
RE: Recenze série G1 a G3: - od Martin - 21.02.2013, 11:41

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)