07.03.2013, 22:03
Awwww. Afro Pinky, něco jako já v reálu (ano, mám menší afro, a ano, jsem srandista, a ne, nejsem na Pinkie
)
Odesláno z mého mobilu Pony Ericsson XPeria Neo V prěs aplikaci Tapatalk.
)Odesláno z mého mobilu Pony Ericsson XPeria Neo V prěs aplikaci Tapatalk.


