22.03.2013, 17:54
Jaj sorry
Ale jsem upřímnej. Takže ta optimistická část (maybe
) - Máš na víc
Ale jsem upřímnej. Takže ta optimistická část (maybe
) - Máš na víc
|
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
|