21.05.2012, 15:50
(19.05.2012, 16:42)Drakasin Napsal(a):(19.05.2012, 11:16)Brony dash Napsal(a): Ondrahub : Neznášam Fanarty takže : 6/10
Počkej, ty nesnášíš fanarty? Takže všechy obrázky, co tento fandom vyprodukuje, nesnášíš?
no niektoé fanarty sú super! A niektoré naopak! Tak preto som dala nie polovičku z 10 ale viac!


![[Obrázek: ae0.png]](http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/277/533/ae0.png)