17.04.2013, 21:01
Tak proč ne? 
Gee: já si nesmím přivlastnit FS kterou má rádo 100 lidí, a ty si přivlastníš vzsuch co potřebujeme všichni...

Gee: já si nesmím přivlastnit FS kterou má rádo 100 lidí, a ty si přivlastníš vzsuch co potřebujeme všichni...
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.

