25.04.2013, 12:59
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 25.04.2013, 13:01 uživatelem niemand. Edited 3 times in total.)
Geeshta: takže si tě mám dát do podpisu a budeš mě uznávat?
|
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
|