13.05.2013, 15:07
Kovu11: Kedy sa povedalo že tam ostane a nevráti sa na konci filmu?
Pokiaľ viem, tak EqG je len jeden film a v S4 budeme mať znova poníky aj s Twilight.
Pokiaľ viem, tak EqG je len jeden film a v S4 budeme mať znova poníky aj s Twilight.
