Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Newbyho vektorový(é) pokus(y)
#19
(13.05.2013, 15:04)Adam Jensen Napsal(a): Obdivuji všechny, kteří umí vytvářet tak nádherné obrázky a ještě mají odvahu je zveřejnit Pinkiesmile .
Všechna čest Pinkiesmile .

Ono to není ani tak moc o odvaze ale o tom, že pokud se chci zlepšit, musím dostat konstruktivní kritiku.
Bez kritiky nebo rad člověk dělá pořád stejné chyby a nikdy se nezlepší (mluvím z vlastní zkušenosti).
To je taky důvod, proč všechny mé vektory jsou (a budou) i se zdrojovým souborem (v mém případě ZMF).
Jednak to ostatním může posloužit jako návod (rada) jak skládat objekty a vrstvy obrázku, jednak to poslouží jako nástroj pro ostatní na případné odhalování chyb (a vyvarování se jich), abych se já (ale i kdokoli jiný) mohl zlepšit, a dělat ještě krásnější obrázky. Twilightsmile. Pokud bych se bál to ukázat, nikdy se nezlepším.
Když se zpětně podívám na své první vektory (které jsem nikde nezveřejnil, jalikož jsem si uvědomil své chyby) vypadají hrozně. Ale každý nějak začínal Raritywink.
"I did say that, so...if this makes you more comfortable, by all means....please...feel free." - Fluttershy to Discord, Keep Calm and Flutter On
Finally! someone is gone. No more attacks at fans with diffrent opinions than his.
Baterka, I want to meet you in person. Thank you for everything.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Newbyho vektorový(é) pokus(y) - od Newby - 09.05.2013, 18:18
RE: Newbyho vektorový(é) pokus(y) - od Orion - 09.05.2013, 20:29
RE: Newbyho vektorový(é) pokus(y) - od .Keira. - 09.05.2013, 21:20
Další vektor - od Newby - 12.05.2013, 23:16
RE: Newbyho vektorový(é) pokus(y) - od Newby - 13.05.2013, 15:16
Rainbow Dash and Fluttershy - od Newby - 18.05.2013, 20:22

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)