11.07.2013, 20:09
Jestli to je něco jako, že mi řekneš jaké tam jsou chyby tak jo
incredibly handsome criminal genius and master of all villainy
| Anketa: Co říkáté na mé fanficy? Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě. |
|||
| Jsou dobré. | 16 | 76.19% | |
| Jsou špatné. | 0 | 0% | |
| Ještě jsem nečetl/a. | 3 | 14.29% | |
| Některé jsou dobré a některé špatné. | 2 | 9.52% | |
| Celkem | 21 hlas(ů) | 100% | |
| * Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. | [Zobrazit výsledky] |
|
Laira tomu říká psaní. Co vy?
|
|
|