Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trička CZ/SK bronies - objednávka
#30
(13.07.2013, 10:26)wolfrin Napsal(a): Jamisi, nebyla by v jiné barvě než v černé, protože v létě se mi moc nechce nostit černá.

Lidi, čtete vůbec ten první příspěvek? Přesně na tuhle otázku je tam odpověď:

Citace:Q: Je možné zvolit si konkrétní barvu trička?
A: Ano, nicméně nelze volit barvy obsažené v logu (bílá, modrá, červená) - nátisk pak nevypadá hezky, protože splývá s barvou pozadí. (...)

Takže je klidně možné vzít si žluté/oranžové/fialové... jen se vyhněte barvám obsaženým v logu. Barev a střihů mají na výběr víc než dost.

(13.07.2013, 10:53)Xeelee Napsal(a): Jamisi, já počítám s tím, že tyhle by se taky objednaly hromadně, když se najde dost zájemců.

Mně je vedro i v zimě a hodně se potím, takže v černém tričku bych v létě rozhodně nepřežil.

Pokud se najde dost zájemců, jistě - ale když zamícháme dvě odlišné objednávky do jednoho vlákna, bude z toho akorát zmatek.

Taky se potím a hodně, takže tenhle problém chápu, nicméně jestli budeme chtít trička s barvou, která je v logu obsažená, je potřeba na to vytvořit novou šablonu, protože ta stávající se nedá použít tzn. to může být klidně další objednávka, pokud se najde dost zájemců (minimálně 30).
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive


Příspěvků v tématu
RE: Trička CZ/SK bronies - objednávka - od Jamis - 13.07.2013, 13:10
RE: Trička CZ/SK bronies - objednávka - od NikolPegasister - 01.08.2013, 14:00
RE: Trička CZ/SK bronies - objednávka - od NikolPegasister - 12.09.2013, 14:07
RE: Trička CZ/SK bronies - objednávka - od NikolPegasister - 17.10.2013, 14:22
RE: Trička CZ/SK bronies - objednávka - od NikolPegasister - 03.01.2014, 19:02

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)