Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls - dojmy, hoodnoceni, debata (SPOILERS!)
#13
Já jsem hodnocení psal už v době, kdy se sledovalo z camripů. Tehdy jsem tomu filmu dal 8/10. No, od té doby se mi to rozleželo v hlavě a teď už bych EQG dal jen 7/10, možná i míň. Zkusím se trochu rozepsat.

Musím říct, že se mi docela líbila hlavní myšlenka, ale bál jsem se, že to bude druhá Monster High. To se naštěstí nestalo, takhle přiblblé to naštěstí není. Celý film není postavený na tom, kdo s kým chodí, kdo s kým nechodí, kdo s kým chodil, ale už nechodí, atd. Sem tam se objeví nějaké náznaky, avšak rozhodně to není hlavní dějová linie.

Rozhodně jsem ale čekal, že tu myšlenku víc rozvedou. Představoval jsem si, že se Twi objeví na nějakých hodinách a tam se ukáže, jak o lidském světě vlastně nic neví a teprve se to musí naučit. Ne, místo toho je Twilight hnedka všechno jasné a všemu rozumí (i když, docela se to k ní hodí). Ten film měl být delší, řekl bych, že tak dvě hodiny by až stačily. Nemuselo by všechno být tak smrštěné a uspěchané. Akorát to dopadlo tak, že Sunset Shimmer trhla rekord v napravení padoucha. Během pár minut se ze Sunset Satana stane brečící troska.

Když už jsme u Sunset Shimmer. Ta postava je dobrá, líbí se mi jako záporačka, ale jinak mě moc nezaujala. To je ale můj problém, s kvalitou filmu to nemá nic společného. Rád bych ji viděl v S4.

Po shlédnutí filmu jsem psal, že se mi líbí, jak postavy vypadají. To se mi taky rozleželo v hlavě a teď už nad jejich vzhledem spíš facehoofuju. Anorexie vládne světem! (I když, dost se mi líbil design Fluttershy.)

Dost se mi líbily písničky. Helping Twilight Win the Crown je asi nejlepší.

Ocenil jsem to, že ukázali, jak si Twilight zvyká na svá křídla. To bych rád viděl i v S4 a podle všeho to tam bude. Na druhou stranu, když se podíváte na konec posledního dílu S3, tak uvidíte, že tam Twi letí naprosto bez problémů. Tak nevím.

Líbily se mi narážky na seriál a pomrkávání směrem bronies, ale rozhodně to není tak, že by se mi film líbil jen kvůli tomu. U camea Trixie jsem se dost nasmál, ačkoliv ji nemám rád. A Sweetie Bot is now canon! Akorát teda nechápu, co dělají CMC na střední škole. Tohle je dost častá připomínka.

To by bylo asi tak všechno, co jsem k tomu chtěl říct.

EDIT: Ještě Brad! Asi takhle. Ve filmu mi nevadil, nepřišlo mi, že by tam měl nějakou výraznou roli. Shipping Flashlight mi nevadí. Trollestia Na druhou stranu, nechtěl bych, aby se Brad objevil i v S4. Uvidíme, co nařídí Hasbro.
Čteme [mejpl tvistr].
Představitel druhu krutič javorový (mapulla tavister). Nekrmit.

9. 11. 2013, never forget

mlpinfo.cz. Je to zdarma.

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Equestria Girls - dojmy, hoodnoceni, debata (SPOILERS!) - od MapleTwister - 12.08.2013, 12:40

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: