Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci (blinbag či plyšák) na cestách
Raport z dnešního dne, který opravdu stál za to. Pinkiesmile

Ráno jsem viděl to skvělé počasí a řekl si, že bych mohl podniknout nějaký výlet.

Vybral jsem si Český Šternberk. Ani ne tak k vůli tomu slavnému hradu, jakož to, že bych se rád podíval na jednu farmu a pak jel na kole cca 40 km. domů.

Vzal jsem si baťoh s plackama poníků + jeden Blinbag princezny Celestie (když už mi udělala tak pěkný den, tak ji vemu s sebou) a pak ve vlaku sledoval dvě děti, kterak zblejskly moji výbavu a bylo pěkné je slyšet, jak by chtěly být Applejack, nebo Twilight, či Dashie. Evidentně znali MLP.Twilightsmile

Po hodině jízdy našim courákem, jsem byl na místě a předemnou se na skále tyčil mohutný hrad Český Šternberk, který jsem pak objížděl. Nicméně mi to nedalo a řekl jsem si, že se nahoru přeci jen dokodrcám a projdu si ho.

Tia si hrad docela oblíbila a tak jsem ji zvěčnil s tím hradem, co má za sebou.
[Obrázek: DSCF0777.jpg?ver=2]

No a ještě že jsem tam šel, protože ihned po tomto focení, jsem zažil asi největší překvápko tohoto roku.!

Cesta, na které jsem byl, byla tak pro jednoho velkého člověka a když jsem viděl dvě blížící se postavy s batohama na zádech, vzal jsem Celestii z plotu a vyklidil cestu. V tom procházeli kolem mě právě dvě holky a co se nestalo.
Jedna z nich si všimla mého batohu a řekla "Jééé. Placky s poníkama!" Podívala se na mě a dodala "Ty jsi Brony?" a obě dvě překvapeně koukali na mě.
Já v šoku zamrkal a lehce přidušeným hlasem řekl " A...Ano. Vy taky?" Pinkiegasp

Obě současně "Jasně." A to dokonce na foru.Pinkiesmile

Okamžitě jsme si dali Broohoof a zjišťovali, kdo jsme. Rainbowlaugh Naší konverzací se zjistilo, že jsme se dokonce viděli i na Festivalu Fantazie v Chotěboři a že nyní jsou na několikadenním výletu po posázaví. Tak jsme se zvěčnili na fotkách, holky si udělali foto s Tiou a po chvilce konverzace jsme se rozloučili. Pinkiehappy

Zde je foto holek
[Obrázek: DSCF0779.jpg?ver=2]

Nikdy bych nevěřil, že se mi něco takového stane. Že neskutečná náhoda tomu chtěla, abych se potkal na výletě s dalšími bronies a vzkaz pro vás holky. " Chci vidět vaše fotky zde" Flutterryay
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Poníci (blinbag či plyšák) na cestách - od Blue Storm - 18.08.2013, 22:01

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)