Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Equestria Girls - dojmy, hoodnoceni, debata (SPOILERS!)
#25
Lightbulb 
(12.08.2013, 00:39)W3RT0UR Napsal(a): Ten film......byl......o....ponících....co se změnili....v mutanty....co chodí na střední...
Jak.....se.....to.....může....někomu....líbit?

A odpoviem ty na to inou otázkou Rainbowlaugh Ako...sa...môže...dospelému...heterosexuálnemu...chlapovy...páčiť...seriál...o magických....pestrofarebných...jednorožcoch...a lietajucích koňoch !!! Rainbowhuh Tento svet je divny, že ? Rainbowlaugh

Inaaak moje pocity k filmu...
Bolo to fun. Dobre sa mi na to pozeralo, ešte lepšie počúvalo (Stomp your hooves, turn around! djpon3 )
Tiež nechápem tej kritike farieb holiek. Tak áno na modrú Dashie a na Fluttershy so žltačkou mi chvíľu trvalo zvyknúť ale potom to už nebol problém :3 ...A áno modrého poníka tiež nevidíte každý deň tak čo Rainbowlaugh

Neviem čo k tomu viac povedať... Ten koniec bol síce taký meeh ale faaaajn zabavilo ma to. Dokonca som si to pozrel aj viackrát (6-7krát Rainbowhuh ) Ale je to jeden z tých filmov ktorý si pustíte keď nechcete nič riešiť len sa troška uvoľniť, zasmiať sa... No vlastne... teda ako aj celý seriál. Vážne tie reči okolo fyzikálnych aspektoch kývajucej sa sukni na 17 ročnej školáčke mi akosi Z.A.B.O.H.A nejdú do hlavy. No budíš 8.5/10 ! And now, Hasbro i want spin-off !
Steam: Zoidysvk. YT: ZoidySVK. FB: Lubo Mikloš


FB stránka ! https://www.facebook.com/pages/MLP-Frien...922?ref=hl

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Equestria Girls - dojmy, hoodnoceni, debata (SPOILERS!) - od ZoidySVK - 29.08.2013, 01:55

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: